Elden Ring z fenomenalnymi wynikami sprzedaży. From Software dziękuje graczom

Mikołaj Ciesielski
2024/06/13 09:50
1
0

Japońskie studio docenia „pasję i wsparcie” swoich fanów.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć fabularny zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Zgodnie z zapowiedziami wyczekiwany przez wielu graczy dodatek zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu. From Software pochwaliło się tymczasem nowymi wynikami sprzedaży podstawowej wersji Elden Ring.

Elden Ring
Elden Ring

Sprzedaż Elden Ring przekroczyła już 25 milionów egzemplarzy

Na oficjalnym profilu Elden Ring na portalu społecznościowym X opublikowano wpis, w którym poinformowano, że sprzedaż produkcji From Software przekroczyła 25 milionów egzemplarzy. Do wiadomości dołączono również specjalną grafikę informującą o wspomnianym sukcesie. Japońskie studio skorzystało również z okazji i podziękowało swoim fanom za „pasję i wsparcie”.

Elden Ring to jedna z najlepszych gier ostatnich lat, co potwierdza m.in. średnia ocen na Metacritc. Wspomniany tytuł spotkał się również z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony użytkowników Steam. Na platformie Valve produkcja From Software otrzymała już bowiem ponad 613 tysięcy recenzji, z czego aż 93% to opinie pozytywne. Fanom pozostaje mieć nadzieję, że nadchodzący dodatek będzie prezentował równie wysoki poziom, co wersja podstawowa.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaplanowana jest na 21 czerwca 2024 roku. Dodatek zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat podstawowej wersji gry, to zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
13/06/2024 11:19

Udało im się z gry dość niszowej zrobić grę o ogólnoświatowym zasięgu. Oby więcej takich.