EA Sports FC 24 z kolejnymi szczegółami. Możliwe, że poznaliśmy gwiazdę okładki

Mikołaj Ciesielski
2023/07/06 14:15
0
0

Insider zdradza również, kiedy nastąpi prezentacja nowej gry piłkarskiej od Electronic Arts.

Wczoraj jeden z branżowych insiderów ujawnił dokładną datę premiery EA Sports FC 24. Nieco wcześniej na serwerach Microsoftu odnaleziono natomiast pliki zamkniętych testów beta następcy serii FIFA od Electronic Arts. Okazuje się jednak, że to koniec informacji na temat wspomnianej produkcji. Do sieci trafiły bowiem kolejne doniesienia, dzięki którym prawdopodobnie poznaliśmy gwiazdę okładki oraz cenę gry.

EA Sports FC 24 z kolejnymi szczegółami. Możliwe, że poznaliśmy gwiazdę okładki
Dealabs

Erling Haaland pojawi się na okładce EA Sports FC 24?

Wspomnianymi informacjami podzielił się „billbil-kun”, którego powinny dobrze kojarzyć osoby polujące na darmowe gry. Zdaniem insidera główną gwiazdą EA Sports FC 24 nie będzie Kylian Mbappé, którego mogliśmy podziwiać na okładkach trzech ostatnich odsłon serii FIFA. Francuza ma bowiem rzekomo zastąpić Erling Haaland – snajper Machesteru City, który w tym sezonie pod wodzą Pepa Guardioli sięgnął po potrójną koronę.

GramTV przedstawia:

To jednak nie koniec informacji związanych z EA Sports FC 24, którymi podzielił się „billbil-kun”. Insider ujawnił bowiem, że standardowa wersja gry ma kosztować na komputerach osobistych 69,99 euro. Za wydanie Ultimate gracze PC będą musieli natomiast zapłacić 99,99 euro, czyli o 10 euro więcej, niż miało to miejsce w przypadku FIFA 23.

EA Sports FC 24 wciąż nie doczekało się oficjalnej zapowiedzi, ale wygląda na to, że gra zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. „billbil-kun” twierdzi, że pełnoprawna prezentacja produkcji odbędzie się 13 lipca 2023 roku, czyli dokładnie za tydzień. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać odpowiedni komunikat ze strony Electronic Arts.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!