EA Sports FC wkrótce z prezentacją? Następca serii FIFA doczeka się testów beta

Mikołaj Ciesielski
2023/07/05 14:20
0
0

Na serwerach Microsoftu odnaleziono interesujące informacje na temat nadchodzącej produkcji EA Sports.

Już na początku kwietnia zaprezentowano logo marki EA Sports FC, a także zapowiedziano, że więcej informacji na temat nowej gry piłkarskiej od Electronic Arts otrzymamy w lipcu bieżącego roku. Wygląda na to, że amerykańska firma nie rzucała słów na wiatr i w najbliższych dniach doczekamy się oficjalnej prezentacji wspomnianej produkcji. Na serwerach Microsoftu odnaleziono bowiem pliki związane z nadchodzącym następcą serii FIFA od EA.

EA Sports FC wkrótce z prezentacją? Następca serii FIFA doczeka się testów beta

EA Sports FC ma otrzymać zamknięte testy beta. Pliki pojawiły się już na serwerach Microsoftu

Użytkownik Twittera posługujący się pseudonimem „Aggiornamenti Lumi” – znany z przeszukiwania baz danych Microsoftu w poszukiwaniu interesujących informacji – natrafił na pliki zamkniętych beta testów EA Sports FC. Dzięki staraniom wspomnianego dataminera dowiedzieliśmy się, że nowa gra piłkarska od Electronic Arts zmierza na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

Można więc bezpiecznie założyć, że nadchodząca produkcja skierowana do fanów piłki nożnej trafi również na PlayStation 4 i PlayStation 5, a także na komputery osobiste. Obecność plików zamkniętych beta testów na serwerach Microsoftu może natomiast sugerować, że Electronic Arts w najbliższym czasie zaprosi graczy na oficjalną prezentację EA Sports FC.

GramTV przedstawia:

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uważnie śledzić wiadomości publikowane przez zespół EA Sports. Warto również wspomnieć, że według nieoficjalnych informacji Electronic Arts szykuje rewolucje w trybie Ultimate Team, który ma doczekać się znaczących zmian.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!