Premiera gry EA Sports FC 24. Jest dokładnie tak, jak myśleliście

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/29 18:30
0
0

Dziś – 29 września – na rynku zadebiutowała gra EA Sports FC 24, czyli następca serii FIFA.

Dziś, czyli 29 września, na rynku zadebiutowała wyczekiwana gra EA Sports FC 24 od Electronic Arts. Wielu z Was na pewno zastanawia się, czy następca FIFY spełnił oczekiwania graczy. Jeśli bowiem spojrzeć na recenzje branżowych dziennikarzy, można stwierdzić, że nowa odsłona poradziła sobie całkiem nieźle. Sytuacja jednak nie prezentuje się już tak kolorowo, gdy spojrzymy na oceny użytkowników platformy Steam.

Premiera gry EA Sports FC 24. Jest dokładnie tak, jak myśleliście

EA Sports FC 24 zadebiutowało. Gracze nie są zachwyceni

W chwili przygotowywania tej wiadomości EA Sports FC 24 może pochwalić się prawie 900 recenzjami, z czego tylko 50% to opinie pozytywne, co daje kategorię mieszane. Wielu fanów zaznacza, że EA ponownie nie zawiodło, jeśli chodzi o… zawodzenie społeczności. Gracze narzekają przede wszystkim na brak nowości, które rzeczywiście zamieniłyby grę w nowe doświadczenie, spora część oceniających uważa też, że gra została wypuszczona na rynek jako niedopracowany produkt. Jeżeli zaś chodzi o popularność gry na Steamie, w najlepszym momencie piłkę kopało jednocześnie ponad 73 tysiące graczy (dokładnie 73 444).

GramTV przedstawia:

EA Sports FC 24 zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra jest również dostępna w ramach subskrypcji EA Play i oferuje pełną polską wersję językową.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!