EA przewiduje zwycięzcę Euro 2024. Symulacja turnieju wskazała, która reprezentacja zdobędzie puchar

Patrycja Pietrowska
2024/06/15 09:00
0
0

Według EA w finale zmierzą się „międzynarodowi giganci futbolu”.

Wczoraj rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto – Euro 2024. Jak informowaliśmy na początku czerwca, gracze już od jakiegoś czasu mogą wczuć się w atmosferę Mistrzostw Europy w piłce nożnej dzięki darmowej aktualizacji EA Sports FC 24. Tymczasem EA postanowiło przeprowadzić symulację turnieju i wybrało swojego zwycięzcę Euro 2024.

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24

Symulacja Euro 2024 według EA. Firma przewiduje zwycięzcę turnieju

Miłośnicy piłki nożnej mają w najbliższym czasie powody do radości – rozpoczął się już bowiem turniej Euro 2024. Gracze EA Sports FC 24 już od 6 czerwca mogą wziąć udział w wirtualnych Mistrzostwach Europy, biorąc sprawy w swoje ręce. EA postanowiło natomiast przeprowadzić symulację piłkarskiego święta i podjąć próbę przewidzenia, która drużyna okaże się zwycięską.

Według opublikowanych na oficjalnej stronie EA informacji, dzięki zaawansowanemu silnikowi Frostbite i technologii HyperMotionV twórcy mogli przeprowadzić symulację całego turnieju Euro 2024. Jak przekazano w komunikacie, w finale zmierzą się ze sobą „międzynarodowi giganci futbolu”. Na boisku pojawić ma się Anglia oraz gospodarz Mistrzostw Europy – Niemcy.

Zgodnie z wynikiem symulacji, Euro 2024 ma wygrać Anglia. Reprezentacja sięgnąć ma po puchar po 58 latach od ostatniego triumfu na tym turnieju. W końcówce meczu decydującą o zwycięstwie reprezentacji Anglii bramkę ma zdobyć Harry Kane, a ostateczny wynik ma wynosić 2-1.

Po napiętej i angażującej bitwie będziemy oglądać, jak Harry Kane zdobywa decydującą bramkę, aby przypieczętować zwycięstwo Anglii w thrillerze 2-1. – czytamy we wpisie na oficjalnej stronie EA.

GramTV przedstawia:

O tym, kto wygra Euro 2024, dowiemy się jednak dopiero 14 lipca, kiedy rozegra się finałowy mecz na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Zainteresowanym nie pozostaje zatem nic innego, jak uważnie śledzić turniej. Przypomnijmy raz jeszcze, że własne Mistrzostwa Europy możemy rozegrać w EA Sports FC 24 w ramach oficjalnego trybu turniejowego.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!