9. urodziny Dying Light. Twórcy znów udostępnili popularny event

Wincenty Wawrzyniak
2024/01/28 12:30
0
0

Polskie studio Techland ponownie udostępniło w grze wydarzenie Super-Crane.

Wczoraj – 27 stycznia – gra Dying Light obchodziła swoje dziewiąte urodziny. Z tej okazji przedstawiciele polskiego studia Techland poinformowali o ponownym udostępnieniu lubianego wydarzenia o nazwie Super-Crane, które jest tak właściwie jednym z najpopularniejszych w historii tytułu.

9. urodziny Dying Light. Twórcy znów udostępnili popularny event

Dying Light obchodzi 9. urodziny

Wydarzenie Super-Crane potrwa do 1 lutego. Zgodnie z ogłoszeniem (oraz z tym, co na pewno doskonale wiedzą miłośnicy produkcji) podczas eventu:
  • nie trzeba czekać na odnowienie po użyciu haka – możemy z niego korzystać cały czas, bez przerwy,
  • zasięg haka jest zwiększony,
  • przyciąganie wrogów hakiem jest łatwiejsze.

Warto też wspomnieć, że z okazji dziewiątych urodzin gry zorganizowano liczne promocje, m.in. na platformie Steam, gdzie możemy nabyć Dying Light w wersji Definitive Edition, czyli ze wszystkimi dodatkami, za zaledwie 29,99 złotych. Oprócz tego przeceniono grę w sklepach GOG oraz PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Dying Light zadebiutowało 27 stycznia 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to utrzymana w klimacie survival horroru gra akcji, gdzie zdarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Za stworzenie gry (oraz jej kontynuacji) odpowiada wspomniane polskie studio Techland, które znane jest również z Dead Island oraz serii Call of Juarez.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!