Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień w prezencie gra Arkane Studios (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/01/26 17:02

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać kolejną porcję darmówek od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo Adios oraz Hell is Others. Za tydzień natomiast użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bez dodatkowych kosztów pobrać City of Gangsters oraz Dishonored: Death of the Outsiders.

Oryginalna wiadomość: Dziś czwartek, a to oznacza kolejne prezenty w Epic Games Store. Tydzień temu gracze mieli okazję odebrać tylko jedną produkcję, ale na szczęście dzisiejsza oferta będzie nieco bogatsza. Już za kilka godzin użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bowiem bez dodatkowych kosztów pobrać dwa tytuły. Pierwszym z nich jest Adios – przygodówka przedstawiająca historię amerykańskiego farmera świadczącego usługi dla lokalnej mafii, który postanawia zerwać z dotychczasowym życiem.

Drugim prezentem jest natomiast Hell is Others, czyli strzelanka z elementami roguelike’a, która zabiera graczy do dystopijnego i ponurego Century City, w którym walutą jest krew. Zarówno Adios, jak i Hell is Others odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień w prezencie gra Arkane Studios (Aktualizacja)

Jeszcze więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezencie z ubiegłego tygodnia, który będzie dostępny jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu Epic Games Store zaoferował użytkownikom komputerów osobistych jedną produkcję w postaci Epistory - Typing Chronicles.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!