DualSense w wersji God of War: Ragnarok już w przedsprzedaży. Znamy cenę pada

Mikołaj Ciesielski
2022/09/28 08:45

Sprawdźcie, ile kosztuje limitowana wersja kontrolera do PlayStation 5.

DualSense w wersji God of War: Ragnarok już w przedsprzedaży. Znamy cenę pada

W trakcie ostatniego State of Play opublikowano fabularny zwiastun God of War: Ragnarok, a także zaprezentowano limitowaną wersję kontrolera DualSense inspirowaną nadchodzącą produkcją studia Sony Santa Monica. Tymczasem w brytyjskim sklepie GAME ruszyła już przedsprzedaż wspomnianego pada, dzięki czemu poznaliśmy jego cenę.

Ile kosztuje DualSense w limitowanej wersji God of War: Ragnarok?

Okazuje się, że DualSense w wersji God of War: Ragnarok został wyceniony na 64,99 funtów, czyli niecałe 350 zł. Limitowana edycja nie jest więc dużo droższa od standardowych modeli kontrolera stworzonego z myślą o konsoli PlayStation 5, które – w zależności od koloru – kosztują od 300 do 339 złotych.

Przygotuj się na Ragnarök i zaopatrz w limitowaną edycję kontrolera bezprzewodowego DualSense. Za inspirację posłużył projektantom Midgard z nordyckiej mitologii, z którego zaczerpnęli kolorystykę – mroźny błękit na śnieżnej bieli. Całość wieńczą wizerunki niedźwiedzia oraz wilka, które symbolizują Kratosa i Atreusa – czytamy w opisie zwiastuna kontrolera.

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedzią gra zadebiutuje na wymienionych platformach 9 listopada bieżącego roku. Jeśli jesteście zainteresowani cenami poszczególnych edycji, to więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!