Znamy ceny poszczególnych edycji gry God of War: Ragnarok

Maria Wawrzyniak
2022/07/15 22:15
0
0

Sony ujawniło ceny poszczególnych edycji gry God of War: Ragnarok. Oto wszystkie szczegóły!

Na początku bieżącego miesiąca Sony Interactive Entertainment ujawniło datę premiery oraz edycje wyczekiwanej gry God of War: Ragnarok. Dzisiaj natomiast poznaliśmy nieoficjalne dane techniczne produkcji – szczegóły znajdziecie w naszej osobnej wiadomości pod tym adresem. Dowiedzieliśmy się też, że najdroższe wydanie o nazwie Jotnar Edition stało się kolejną ofiarą scalperów. To jednak nie koniec wieści na temat produkcji. Sony podało bowiem oficjalne polskie ceny poszczególnych edycji.

Znamy ceny poszczególnych edycji gry God of War: Ragnarok

Ceny poszczególnych edycji God of War: Ragnarok

Gwoli przypomnienia: dokładną zawartość poszczególnych wydań wraz ze zdjęciami znajdziecie pod tym adresem. Poniżej zamieszczamy nowe informacje dotyczące ich polskich cen.
  • Launch Edition – edycja standardowa – zostało wycenione na 299 złotych w wersji na konsolę PlayStation 4 oraz na 339 złotych w wersji na konsolę PlayStation 5. Drugą wersję uruchomimy jednak zarówno na starej, jak i nowej generacji sprzętu Sony.
  • Digital Deluxe Edition (Cyfrowa Edycja Deluxe) wyceniono na 389 złotych.
  • Collector’s Edition, czyli podstawową wersję kolekcjonerskiego wydania, wyceniono na 999 złotych.
  • Jotnar Edition, czyli rozszerzona wersja kolekcjonerskiego wydania, kosztuje 1299 złotych. Ta edycja jednak jest praktycznie niemożliwa do zdobycia, przynajmniej na ten moment.

Przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zadebiutuje na rynku 9 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!