State of Play: Kapitalny zwiastun God of War: Ragnarok i nowy kontroler PS5

Wincenty Wawrzyniak
2022/09/14 00:50
4
1

Wisienką na torcie pokazu State of Play okazał się naprawdę świetny zwiastun gry God of War: Ragnarok oraz ujawnienie limitowanej edycji kontrolera DualSense do PS5.

Sony postanowiło zakończyć pokaz State of Play z przytupem – zobaczyliśmy nowy i naprawdę mocny zwiastun nadchodzącej gry God of War: Ragnarok. To jednak nie wszystko, ponieważ japoński gigant potwierdził także limitowanej edycji kontroler DualSense do PlayStation 5 inspirowany produkcją, który ma być dostępny na rynku od 9 listopada.

Przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zadebiutuje na rynku 9 listopada bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
Sanders-sama
Gramowicz
14/09/2022 09:41

A ja myślałem że pokażą pada, i będzie "That's it folks! See you next time" ;D

wolff01
Gramowicz
14/09/2022 09:05

Hmm, kurde jakoś inaczej sobie to wyobrażałem. Nie no oczywiście trailer fajny, sporo się dzieje a gra pewnie będzie super. Ale już po pierwszej części jednocześnie jakoś nie do końca jestem przekonany do tej ich wizji nordyckiej mitologii: jakieś meduzy, latające runy, krokodyle czy syreny. Nie no super że mają swoją wizję artystyczną i albo ją kupujesz albo nie - w moim przypadku bardziej podobał mi się klimat "grecki" - wydaje mi się że tam byli bardziej wierni "materiałowi źródłowemu".

koNraDM4
Gramowicz
14/09/2022 05:45

Powiem szczerze, że poprzednią część kupiłem z przypadku jako, że nie miałem styczności z serią wcześniej i mi się bardzo spodobała. Teraz natomiast zwiastuny wręcz mnie kupiły i nie będę się długo zastanawiać nad zakupem - oczywiście po zapoznaniu się z pierwszymi popremierowymi recenzjami graczy. Robicie Panie i Panowie porządną robotę z reckami na tej stronie ale nie zawsze z nich wynika pełny obraz gry więc wolę w ciemno nie wydawać tak sporej sumy tylko poczekać na opinie ludzi, którzy w branży nie siedzą i ich ocena jest bardziej podatna na wszelkie niedoróbki (szczególnie, że dostajecie wersje jeszcze bez pierwszych patchy premierowych więc błędy na premierę nie koniecznie muszą mocno dawać się we znaki graczom tak jak wam się dawały)
Trwa Wczytywanie