Dragon Age: Dreadwolf z premierą w 2024 roku? BioWare jest tego „całkiem pewne”

Mikołaj Ciesielski
2024/03/02 08:30
0
0

Niewykluczone, że fani Dragon Age jeszcze w tym roku będą mieli okazję zapoznać się z nową odsłoną wspomnianej serii.

Mass Effect 5 nadal znajduje się w preprodukcji, ponieważ BioWare w pełni skupia się na Dragon Age: Dreadwolf. W sieci pojawiły się natomiast kolejne plotki na temat terminu premiery drugiej z wymienionych produkcji. Według jednego z branżowych insiderów gracze nie będą musieli czekać zbyt długo na debiut wspomnianego tytułu. Studio planuje bowiem rzekomo wydać nową odsłonę serii Dragon Age jeszcze w tym roku.

Dragon Age: Dreadwolf z premierą w 2024 roku? BioWare jest tego „całkiem pewne”

Dragon Age: Dreadwolf może zadebiutować w 2024 roku. Insider dzieli się planami BioWare

Powyższymi rewelacjami w ostatnim odcinku podcastu Game Mess Decides podzielił się Jeff Grubb. Insider poinformował, że z „tego, co ostatnio słyszał” Dragon Age: Dreadwolf ma ukazać się w 2024 roku. Dziennikarz dodał, że BioWare jest „całkiem pewne” wspomnianego terminu, ale nic nie jest jeszcze przesądzone.

Grubb nie wyklucza bowiem, że Dragon Age: Dreadwolf zaliczy opóźnienie i ostatecznie trafi w ręce graczy nieco później. Insider zaznacza jednak, że na ten moment BioWare planuje wydać nową odsłonę serii Dragon Age pod koniec bieżącego roku. Na potwierdzenie tych doniesień z pewnością przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z zapowiedziami Dragon Age: Dreadwolf latem 2024 roku ma doczekać się pierwszego pokazu. Niewykluczone więc, że wówczas poznamy również termin premiery wspomnianej produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: Dreadwolf powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto również dodać, że pod koniec marca ubiegłego roku nowa odsłona serii Dragon Age wkroczyła w fazę postprodukcji, a do zespołu dołączył Mark Darrah.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!