Dragon Age 4 znajduje się „w połowie produkcji” – informuje BioWare

Mikołaj Ciesielski
2022/02/23 20:20
2
0

Deweloperzy skupiają się obecnie na „rozwijaniu swojej wizji”.

Dragon Age 4 znajduje się „w połowie produkcji” – informuje BioWare

Kilka dni temu informowaliśmy, że zdaniem jednego z branżowych insiderów Dragon Age 4 ma zadebiutować na rynku pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku. Tymczasem na temat wspomnianego tytułu postanowiło wypowiedzieć się samo BioWare. Głos w tej sprawie zabrał Gary McKay, dyrektor generalny studia, który za pośrednictwem oficjalnego bloga poinformował, że nowa odsłona serii Dragon Age znajduje się obecnie „w połowie produkcji”.

W przypadku kolejnego Dragon Age jesteśmy dokładnie w połowie produkcji, co jest wspaniałym uczuciem. Nasz plan został ukończony w zeszłym roku, więc teraz koncentrujemy się na rozwijaniu naszej wizji: tworzeniu niesamowitych środowisk, rozbudowanych postaci, mocnej rozgrywki, poruszającego scenariusza, emocjonalnych przerywników filmowych – i wielu innych. Projekt gry jest dobrze zrozumiany, a zespół jest skoncentrowany” – czytamy w komunikacie.

McKay podkreślił również, że nad nowym Dragon Age pracują weterani branży oraz samej serii. Ponadto jeszcze w tym roku mamy doczekać się konkretnych szczegółów na temat wspomnianej produkcji. Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji i materiałów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z informacjami przekazanymi w październiku ubiegłego roku, Dragon Age 4 powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych oraz najnowszych konsolach Sony i Microsoftu, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry.

Komentarze
2
Karanthir666
Gramowicz
23/02/2022 23:52

I tak najlepsza część to Origins.

Headbangerr
Gramowicz
23/02/2022 20:53

"Dragon Age 4 znajduje się w połowie produkcji"

- to pewnie zaraz będzie premiera XD