Prace nad Dragon Age 4 idą zgodnie z planem, ale na premierę trochę poczekamy

Mikołaj Ciesielski
2022/02/19 09:30
0
0

Jeff Grubb podzielił się nowymi informacjami na temat nadchodzącej produkcji BioWare.

Prace nad Dragon Age 4 idą zgodnie z planem, ale na premierę trochę poczekamy

Na początku grudnia deweloperzy ze studia BioWare zapowiedzieli, że w tym roku doczekamy się nowych informacji na temat Dragon Age 4. Warto bowiem pamiętać, że na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery gry. Z pomocą przychodzi jednak Jeff Grubb, znany branżowy insider i dziennikarz Venture Beat, który w najnowszym odcinku swojego podcastu poinformował, że gra ma zadebiutować na rynku w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

Z informacji przekazanych przez Grubba dowiadujemy się, że Dragon Age 4 jest w „bardzo dobrym stanie”, a zespół odpowiedzialny za produkcję realizuje kolejne cele zgodnie z harmonogramem. Electronic Arts ma nadzieję, że tytuł trafi do sprzedaży we wspomnianym wyżej terminie, czyli najwcześniej pod koniec 2023 roku.

Insider podkreśla jednak, że premiera gry może zostać przesunięta na początek 2024 roku, jeśli po drodze pojawią się jakieś problemu lub jeśli BioWare będzie zwyczajnie potrzebować nieco więcej czasu na dopracowanie swojej produkcji. Wygląda więc na to, że fanom serii nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na zapowiedziane przez twórców nowe informacje i materiały.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z informacjami przekazanymi w październiku ubiegłego roku, Dragon Age 4 powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych oraz najnowszych konsolach Sony i Microsoftu, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, na ten moment nie znamy nawet przybliżonej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!