Doktor Strange w multiwersum obłędu na ostatecznym zwiastunie. Szykuje się mocne otwarcie w kinach

Radosław Krajewski
2022/05/05 11:00
0
0

Na dzień przed premierą Marvel zaprezentował nowy zwiastun drugiej części Doktora Strange’a.

Już jutro w kinach zadebiutuje Doktor Strange w multiwersum obłędu, czyli pierwszy tegoroczny film należący do MCU. Nieoczekiwanie Marvel opublikował ostateczny zwiastun, który rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem z pierwszej części oraz serialu WandaVision, aby później zaprezentować nowe sceny. Tym razem studiu udało się uniknąć spoilerów, chociaż w ostatnich dniach z filmu wyciekło wiele niespodzianek przygotowanych przez twórców.

Doktor Strange w multiwersum obłędu na ostatecznym zwiastunie. Szykuje się mocne otwarcie w kinach

Pierwsze recenzje wskazują, że druga część Doktora Strange’a to udany film, choć niepozbawiony wad. Jak możemy zobaczyć na poniższym zwiastunie, jest to produkcja wyróżniająca się stylistycznie na tle innych superbohaterskich produkcji. Najczęstszym zarzutem wobec filmu jest kiepski scenariusz, który nie wykorzystuje do końca potencjału tkwiącego w tych bohaterach.

Pomimo wad Doktor Strange w multiwersum obłędu może liczyć na rekordowe otwarcie w kinach. W samej Ameryce w premierowy weekend może zgarnąć od 160 mln do nawet 200 mln dolarów. Oznaczałoby to ustanowienie nowego rekordu otwarcia w tym roku. Z pozostałych rynków szacuje się wpływy rzędu 125-140 mln dolarów. Po pierwszych trzech dniach nowy film Marvela mógłby przynieść około 300 mln dolarów wpływów z kin.

GramTV przedstawia:

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach już 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!