Ogromny wyciek spoilerów z Doktor Strange 2. Marvel naprawdę TO zrobił

Radosław Krajewski
2022/05/02 14:30
0
0

Wyciek zepsuł oczekiwanie filmu wielu widzom.

Spoilery do największych nadchodzących hitów to zmora współczesnych czasów. Dopiero co do sieci trafił wyciek zwiastun Avatara 2, a niedługo później pojawiły się pierwsze fragmenty z Doktora Strange’a w multiwersum obłędu. Osoby, które nie chcą psuć sobie zabawy, ostrzegamy przed serwisami społecznościowymi, które pełne są spoilerowych informacji. Jeżeli jednak nie boicie się zepsuć sobie niespodzianki z seansu drugiej części Doktora Strange’a, zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią artykułu.

Ogromny wyciek spoilerów z Doktor Strange 2. Marvel naprawdę TO zrobił

UWAGA! Poniżej znajdują się duże spoilery z Doktor Strange w multiwersum obłędu

Już wcześniej sam Marvel zaspoilerował pojawienie się dwóch postaci z drużyny Illuminati w oficjalnym zwiastunie filmie. Nie spodobało się to widzom, którzy narzekali, że studio przed premierą filmu zdradziło za dużo. Doktor Strange w multiwersum obłędu w miniony weekend trafił do kin w Indiach i część widzów postanowiła podzielić się niespodziankami, jakie Marvel przyszykował dla swoich fanów.

Disney regularnie kasuje kolejne kopie, ale wciąż w sieci można znaleźć zdjęcia, które pokazują, że w filmie oprócz Kapitan Carter i Moniki Rambeau, zobaczymy Pana Fantastycznego i Black Bolta. Co więcej, w rolę lidera Fantastycznej Czwórki wcielił się John Krasinski. Tym samym potwierdza to wcześniejsze plotki, według których aktor był zaangażowany w produkcję filmu. Marvel spełnił więc połowicznie życzenie fanów, którzy chcieli zobaczyć Krasinskiego w roli Pana Fantastycznego i jego żonę Emily Blunt jako Susan Storm.

GramTV przedstawia:

Nieznane jest nazwisko aktora, który wcieli się w przywódcę Inhumans. Więcej informacji o osobie, która gra Black Bolta powinniśmy poznać w najbliższych dniach. W Illuminati znajdzie się również Charles Xavier oraz Mordo. Zdjęcia z wycieku znajdziecie poniżej.

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutuje w kinach 6 maja 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!