Do Assassin’s Creed Valhalla zmierza mechaniczna zbroja dla fanów Iron Mana

Mikołaj Ciesielski
2022/08/05 09:10

Zagorzali miłośnicy serii z pewnością nie będą zadowoleni z pancerza, który ma wkrótce pojawić się w najnowszej odsłonie Assassin’s Creed.

YouTube

W tym tygodniu gra Assassin’s Creed Valhalla doczekała się aktualizacji 1.6.0., za której sprawą tytuł został wzbogacony o darmowy dodatek The Forgotten Saga. Ubisoft szykuje jednak kolejne atrakcje. Wiele wskazuje bowiem na to, że w najbliższym czasie w produkcji pojawi się zbroja, która z pewnością nie przypadnie do gustu najbardziej zagorzałym fanom serii i zwolennikom trzymania się realiów historycznych.

Assassin’s Creed Valhalla z futurystycznym pancerzem

Dataminer posługujący się pseudonimem „Pedderdotarł do plików gry Assassin’s Creed Valhalla, które zdradzają istnienie zbroi o nazwie Advanced Mechanical Armor Set. Pancerz został zaprezentowany w materiale wideo opublikowanym na kanale „AndyReloads” na YouTube, który współpracuje ze wspomnianym leakerem. Całość znajdziecie natomiast na dole wiadomości.

Advanced Mechanical Armor Set ma być dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czerwonej. Całość przypomina odpowiednio pancerze Szturmowców z Gwiezdnych wojen lub zbroję Iron Mana. Nie są to jednak jedyne futurystyczne przedmioty, które zmierzają do Assassin’s Creed Valhalla. W produkcji Ubisoftu ma bowiem pojawić się również skórka dla wierzchowca inspirowana maszynami z Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West.

Zarówno wspomniana zbroja, jak i skin, powinny pojawić się w Assassin’s Creed Valhalla w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Przedmioty mają trafić do wewnętrznego sklepu gry, gdzie zainteresowani będą mogli nabyć je za Kredyty Helixa – wirtualną walutę możliwą do nabycia za realną gotówkę.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii Ubisoftu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Valhalla – rabować, palić, nikogo nie oszczędzać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
05/08/2022 09:27

No cóż gó..iany pomysł idealnie pasuje do tego gó...ianego tytułu. Nic mnie już chyba nie zdziwi w tym temacie.