Assassin’s Creed Valhalla – darmowy dodatek The Forgotten Saga z datą premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/07/30 14:00

Produkcja Ubisoftu już w przyszłym tygodniu doczeka się nowej zawartości.

Assassin’s Creed Valhalla – darmowy dodatek The Forgotten Saga z datą premiery

Ubisoft zaprezentował w tym tygodniu gameplay z The Forgotten Saga – darmowego dodatku do Assassin’s Creed Valhalla inspirowanego grami z gatunku roguelite. Wczoraj natomiast francuska firma opublikowała wpis na Twitterze, w którym ujawniła datę premiery wspomnianego rozszerzenia. Okazuje się, że DLC trafi do graczy już w przyszłym tygodniu.

Assassin’s Creed Valhalla z nowościami w sierpniu

Już w najbliższy wtorek – 2 sierpnia – Assassin’s Creed Valhalla doczeka się aktualizacji oznaczonej numerem 1.6.0. Tego samego dnia produkcja Ubisoftu zostanie również wzbogacona o wspomniany dodatek The Forgotten Saga. To jednak nie koniec atrakcji, na jakie w sierpniu mogą liczyć miłośnicy produkcji francuskiego dewelopera.

W dniach 4 – 25 sierpnia w Assassin’s Creed Valhalla odbędzie się festiwal Sirgblot, w którego trakcie gracze będą mieli okazję zapoznać się z nowymi aktywnościami i zadaniami, a także zdobyć różnego rodzaju nagrody.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej odsłony popularnej serii Ubisoftu, to serdecznie zapraszamy do lektury: Recenzja gry Assassin's Creed: Valhalla – rabować, palić, nikogo nie oszczędzać.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!