DLC do Cities Skylines 2 miażdżone na Steam. Najgorzej oceniany produkt na platformie

Patrycja Pietrowska
2024/03/29 09:00
0
0

Beach Properties to obecnie najgorzej oceniany produkt na Steamie.

Cities Skylines 2 jest ostatnio pod ostrzałem graczy. Oberwało się nie tylko oficjalnemu wsparciu dla modów, ale również dodatkowi Beach Properties, który – jak już informowaliśmy – zbiera fatalne oceny na Steam. Teraz okazuje się dodatkowo, że pakiet jest najgorzej ocenianym produktem na platformie Valve.

DLC do Cities Skylines 2 miażdżone na Steam. Najgorzej oceniany produkt na platformie

Beach Properties najgorzej ocenianym produktem na Steam. Ostra krytyka DLC do Cities Skylines 2

Jak zauważa portal PCGamesN, Beach Properties jest dosłownie najgorzej ocenianym produktem na platformie Valve. Pierwszy dodatek do Cities Skylines 2, który jest właściwie pakietem zasobów, nie przypadł do gustu graczom i spotkał się z ogromną krytyką. Aktualnie DLC zostało ocenione przez ponad 920 użytkowników platformy i jedynie 4% opinii jest pozytywnych.

GramTV przedstawia:

Gracze narzekają przede wszystkim na zawartość, która nie spełniła oczekiwań miłośników city buildera. Według użytkowników Steama DLC Beach Properties nie ma nic wspólnego z plażami, a dodatkowo dla wielu rozszerzenie jest po prostu zbyt drogie (45,99 zł) w stosunku do oferowanych „atrakcji”. Recenzje jasno pokazują, że gracze są zwyczajnie rozczarowani.

Czas pokaże, jaka będzie reakcja Colossal Order na zaistniałą sytuację. Na zakończenie przypominamy, że Cities Skylines 2 zadebiutowało 24 października 2023 rok. Twórcy podzielili się niedawno planami na najbliższe miesiące, które obejmują kolejne pakiety zasobów i nowy dodatek.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!