Dlaczego Thunderbolts otrzymało nowy tytuł? Marvel może mieć ważny powód

Radosław Krajewski
2024/04/14 17:00
1
0

Studio zmieniło tytuł jednego ze swoich filmów, a według fanów jest w tym głębszy sens.

Podczas panelu Disneya na CinemaCon nie zabrakło Thunderbolts, czyli nowego filmu Marvela, który niedawno doczekał się pierwszego materiału z planu. Już wtedy fani zauważyli, że studio zmieniło tytuł na Thunderbolts*. Nie było wiadome, dlaczego zdecydowano się dodać gwiazdkę, jakby miała sugerować jakiś przypis, którego jednak w tytule zabrakło. Nowa wersja tytułu została oficjalnie potwierdzona na panelu, do której odniósł się również Kevin Feige.

Dlaczego Thunderbolts otrzymało nowy tytuł? Marvel może mieć ważny powód

Thunderbolts – skąd pomysł na zmianę nazwy?

Tak, zauważycie gwiazdkę w Thunderbolts. To oficjalny tytuł i nie będziemy więcej o tym rozmawiać aż do premiery filmu – przyznał Feige.

Wczytywanie ramki mediów.

Rozwiązanie zagadki tajemniczej gwiazdki przy tytule mogli rozwiązać fani, którzy uważają, że Thunderbolts nie zachowają swojej nazwy i grupa zostanie przemieniona na Dark Avengers. W komiksach za stworzenie Thunderbolts odpowiadał Norman Osborn, który został okrzyknięty bohaterem po wojnie ze Skrullami. Na polecenie rządu stworzył grupę złożoną z antybohaterów i byłych złoczyńców, aby walczyli z najróżniejszymi przeciwnikami. W pewnym momencie przekształcił Thunderbolts na Dark Avengers.

GramTV przedstawia:

Chociaż Osborna w filmie zabraknie, to Marvel mógł skorzystać z tego pomysłu, aby w uniwersum stworzyć kilka różnych grup Avengersów, przed walką superbohaterów ze Skrullami w Avengers: Secret Wars. Przypomnijmy, że w przygotowaniu jest także film o Young Avengers, a w Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat tytułowy bohater ma położyć podwaliny pod budowę nowej grupy superbohaterów.

Reżyserem filmu jest Jake Schreier. W obsadzie znaleźli się: Florence Pugh (Yelena Belova), Sebastian Stan (Zimowy żołnierz), David Harbour (Red Guardian), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine), Wyatt Russell (U.S. Agent), Hannah John-Kamen (Ghost) oraz Olga Kurylenko (Taskmaster) i Geraldine Viswanathan.

Przypomnijmy, że premierę Thunderbolts wyznaczono na 25 lipca 2025 roku.

Komentarze
1
Bruce_666
Gramowicz
14/04/2024 18:56

To są jeszcze jacyś fani?