Diuna i Matrix Zmartwychwstania zostaną wkrótce usunięte z HBO Max?

Radosław Krajewski
2023/08/07 12:30
1
0

Niemiła niespodzianka tuż przed premierą drugiej części Diuny.

Czy już niedługo z HBO Max znikną dwa wielkie hity Warner Bros. z 2021 roku? Jak podał serwis Upflix na początku września Diuna i Matrix Zmartwychwstania mogą zostać usunięte z biblioteki platformy. Byłaby to bardzo zła wiadomość dla subskrybentów usługi, szczególnie fanów filmu Denisa Villeneuve’a, którzy chcieliby obejrzeć pierwszą część przed premierą drugiej, która zadebiutuje w kinach już 3 listopada.

Diuna i Matrix Zmartwychwstania zostaną wkrótce usunięte z HBO Max?

Diuna i Matrix Zmartwychwstania znikną we wrześniu z HBO Max?

Według danych Upflix obie produkcje miałyby zniknąć z HBO Max już 7 września. Warto jednak pamiętać, że podana data oznacza ostatni dzień obowiązywania licencji na dany tytuł i platforma bez trudu może ją przedłużyć. W takim przypadku Diuna i Matrix Zmartwychwstania nadal pozostaną w serwisie.

GramTV przedstawia:

Biorąc jednak pod uwagę regularne czystki filmów Warner Bros. z biblioteki HBO Max, prawdopodobne jest, że podobny los co Kosmiczny mecz: Nową erę, In The Heights: Wzgórza marzeń, czy Obecność 3: Na rozkaz diabła, które pozostaną w serwisie jedynie do końca sierpnia, spotka również pierwszą odsłonę Diuny i czwartą część Matrixa. Niestety na potwierdzenie tych doniesień będziemy musieli poczekać do września.

Komentarze
1
Mz11251.1125
Gość
07/08/2023 15:54

Oni nie muszą przedłużać w razie czego licencji jak to autor pisze, to są filmy WB czyli właściciela HBOMAX.

Obstawiam min taką opcje że sprzedali komuś licencję wyłącznościową bo jak chcą to mogliby to zrobić i te 2 filmy wylądują tam kto kupił licencję czasową.