Disney+ na październik z ciekawą ofertą. Kinowy hit trafi na platformę

Radosław Krajewski
2022/09/27 13:15

Serwis ogłosił listę nowości, które zasilą bibliotekę w październiku.

Disney+ podzielił się oficjalną listą premier na październik. Na subskrybentów platformy czeka kilka bardzo mocnych tytułów. Już w przyszłym miesiącu zadebiutują seriale The Bear oraz Candy: Śmierć w Teksasie. Pojawią się również nowe sezony Tajnego Stowarzyszenia Nicholasa Benedicta, a także Drużyny. Pod koniec października zadebiutuje także nowy serial ze świata Gwiezdnych wojen – Opowieści Jedi.

Disney+ na październik z ciekawą ofertą. Kinowy hit trafi na platformę

Świetnie prezentuje się również oferta filmowa. W połowie przyszłego miesiąca pojawi się Rosaline, czyli nowa interpretacja dramatu o Romeo i Julii. Na fanów mocnych wrażeń czeka również film zatytułowany Barbarzyńcy. Produkcja w Ameryce zadebiutowała w kinach niecałe trzy tygodnie temu i stała się kasowym hitem, zarabiając prawie 30 mln dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 4 mln USD. Pełną listę premier znajdziecie poniżej.

Disney+ - nowości na październik 2022

The Bear (serial) – 5 października

Głównym bohaterem „The Bear” jest Carmen „Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo.

Candy: Śmierć w Teksasie (miniserial) – 12 października

GramTV przedstawia:

Jest początek lat 80. Candy Montgomery jest idealną gospodynią domową i matką, której absolutnie wszystko dobrze się układa – ma dobrego męża, dwoje dzieci, ładny dom, nawet jej drobne grzeszki są starannie zaplanowane. Jednak gdy narasta w niej presja konformizmu, zaczyna walczyć o odrobinę wolności. Ze skutkiem śmiertelnym.

Rosaline (film) – 14 października

„Rosaline” to świeże i komediowe spojrzenie na klasyczną historię miłosną „Romea i Julii” Szekspira, opowiedzianą z perspektywy kuzynki Julii, Rosaline, która jest również niedawną miłością Romea. Gdy Romeo poznaje Julię i zaczyna coś do niej czuć, Rosaline łamie się serce i za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do słynnego romansu oraz pragnie odzyskać swój obiekt uczuć.

Barbarzyńcy (film) – 26 października

Młoda kobieta udaje się na rozmowę o pracę do Detroit i rezerwuje dom na nocleg. Gdy przyjeżdża późno na miejsce, okazuje się, że zaszła pomyłka i dom został wynajęty również obcemu mężczyźnie, który już się w nim rozgościł. Wbrew swoim przeczuciom postanawia jednak nie szukać innego miejsca. Wkrótce odkrywa, że jest o wiele więcej powodów do obaw niż niespodziewany gość.

Pozostałe premiery na Disney+:

  • Wilkołak nocą (film) – 7 października
  • Drużyna (drugi sezon) - 12 października
  • Wojna światów (trzeci sezon) - 19 października
  • Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta (drugi sezon) - 26 października
  • Gwiezdne wojny: Opowieści Jedi (pierwszy sezon) - 26 października
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!