Wyścig o pierwszy 100 lvl w Diablo 4 zakończony. Gracz nie otrzyma nagrody

Radosław Krajewski
2023/06/05 11:30
1
0

Wyczyn zajął mu niecałe 55 godzin.

Blizzard nie zaliczył kolejnej gładkiej premiery swojej gry i Diablo IV w dniu startu wczesnego dostępu zmagało się z licznymi problemami. Te zostały już częściowo wyeliminowane przez Blizzard i gracze mogli rozpocząć walkę o wbicie pierwszego na świecie setnego poziomu postaci w grze. Wyścig został zakończony po niecałych 55 godzin przez streamera Rob2628. Poniższy filmik pokazuje jego radość z tego osiągnięcia.

Wyścig o pierwszy 100 lvl w Diablo 4 zakończony. Gracz nie otrzyma nagrody

Diablo IV – pierwszy 100. poziom postaci zdobyty przez streamera

Blizzard jeszcze przed uruchomieniem serwerów gry zapowiedział, że pseudonimy pierwszego tysiąca graczy, którzy wbiją setny poziom postaci w trybie hardcore, zostaną wygrawerowane na ogromnej figurze Lilith. Początkowo udział w zawodach mogli wziąć udział również recenzenci, którzy otrzymali przedpremierowy dostęp do gry. Po krytyce społeczności, Blizzard zdecydował się zmienić zasady i wyłączył z nich recenzentów oraz streamerów.

Rob2628 nie jest jednym z tysiąca szczęśliwców z jeszcze jednego powodu. Gracz przechodził grę w trybie softcore, która nie tylko ma mniejszy poziom trudności od trybu hardcorowego, ale również pozwala zachować postać po jej śmierci. Streamer korzystał również z usuniętego już exploita z podziemiami takimi jak Champion’s Demise, który pozwalał na ich ponowne przechodzenie.

GramTV przedstawia:

Mimo to grający barbarzyńcą Rob2628 jako pierwszy gracz na świecie osiągnął setny poziom w Diablo IV. Zajęło mu to 54 godziny, 28 minut i 27 sekund. Walka o nagrodę wciąż trwa, a według Blizzarda osiągnięcie setnego poziomu zajmie graczom około 150 godzin. Na poznanie pierwszego śmiałka, który powtórzy ten wyczyn w trybie hardcore, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
Asd
Gramowicz
06/06/2023 16:07

Przeciez nawet w samym artykule piszesz, ze nagroda miala byc za tryb Hardcore. Wiec co to za proby kreowania dramy jakby Blizzard nagle "zdecydowal", ze dana osoba nie dostanie nagrody, skoro od poczatku bylo wiadomo, ze nie startuje ona nawet w nagradzanej kategorii? Za malo clickbaitowy tytul by inaczej byl?