Pierwszy gracz z 100 lvl w Diablo 4 na hardcorze. I to przed oficjalną premierą gry

Radosław Krajewski
2023/06/05 16:10
0
0

Co za wyczyn.

Wcześniej informowaliśmy Was o pierwszym graczu, który zdobył setny poziom postaci w Diablo IV. Gracz Rob2628 dokonał tego osiągnięcia w trybie softcore. Aby otrzymać nagrodę od Blizzarda i być jednym z tysiąca szczęśliwców, którego pseudonim znajdzie się na wielkiej figurze Lilith, należało wymaksować poziom postaci na hardcorze. Wyzwanie było o tyle trudne, że w tym trybie każda śmierć prowadzi do kasowania bohatera. Ale pierwszemu graczowi udała się ta sztuka i streamer cArn_ może pochwalić się tym osiągnięciem.

Pierwszy gracz z 100 lvl w Diablo 4 na hardcorze. I to przed oficjalną premierą gry

Pierwszy gracz z 100 lvl postaci w Diablo IV w trybie hardcore

Graczowi awansowanie z osiemdziesiątego pierwszego poziomu do upragnionego setnego lvl zajęło trochę ponad osiemnaście godzin. Film prezentujący zdobycie maksymalnego poziomu zobaczycie poniżej. Warto zaznaczyć, że cArn_ dokonał tego grając barbarzyńcą, czyli najpopularniejszą postacią dla osób, które chcą zdobyć nagrodę od Blizzarda. Również Rob2628 dokonał swojego osiągnięcia klasą barbarzyńcy.

Warto również zauważyć, że cArn_ nie grał sam i w rozgrywce kooperacyjnej towarzyszyli mu inni gracze, w tym Steelmage, Zizaran, Nugiyen, którzy teraz sami próbują wbić setny poziom.

GramTV przedstawia:

Streamer nie może jednak liczyć na nagrodę od Blizzarda i znalezienie się w gronie tysiąca szczęśliwców. Po protestach graczy Blizzard zdecydował się nie nagradzać dziennikarzy, którzy mieli wcześniejszy dostęp do gry, jak również streamerów. Tym samym cArn_ musi zadowolić się wyłącznie tytułem pierwszej osoby, która wbiła setny poziom postaci w Diablo IV w trybie hardcore i to jeszcze przed oficjalną premierą gry.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!