Diablo 4 z kolejnym wydarzeniem. Blizzard zaprasza na Księżycowe Przebudzenie

Mikołaj Ciesielski
2024/01/31 09:00
1
1

Już w przyszłym tygodniu gracze Diablo 4 sprawdzą nowe atrakcje.

Trzeci sezon Diablo 4 nie przypadł do gustu graczom. Blizzard nie zamierza jednak składać broni i przygotowuje kolejne atrakcje dla swoich fanów. Już w przyszłym tygodniu – jak się okazuje – w najnowszej odsłonie serii Diablo ruszy nowe wydarzenie. Użytkownicy będą mogli wziąć udział w Księżycowym Przebudzeniu i zyskać m.in. premierę do PD.

Diablo 4 z kolejnym wydarzeniem. Blizzard zaprasza na Księżycowe Przebudzenie

Księżycowe Przebudzenie w Diablo 4. Już za kilka dni gracze wezmą udział w nowym wydarzeniu

Zgodnie z zapowiedziami od 6 lutego od 19:00 czasu polskiego do 20 lutego do 19:00 czasu polskiego gracze ze Sfery Sezonowej i Wieczności będą mogli wziąć udział w tymczasowym wydarzeniu o nazwie Księżycowe Przebudzenie. Zadaniem użytkowników będzie odnalezienie i aktywowanie i aktywujcie Księżycowych Kapliczek na wszystkich obszarach i we wszystkich aktywnościach dostępnych w Sanktuarium. Po wykonaniu wspomnianych czynności gracze otrzymają 50% premii do PD (mnożnikowej) i 30% premii do szybkości ruchu, a także liczne wzmocnienia.

By wziąć udział w radosnych obchodach Księżycowego Przebudzenia, udajcie się do Ked Bardu i odwiedźcie północną część miasta. Na miejscu spotkacie się z Ying Yue, która prowadzi Księżycowy Nocny Rynek. Jest to centrum Księżycowego Przebudzenia, w którym wymienicie Przychylność Przodków na ekstrawaganckie nagrody z motywem Księżycowej Odnowy – informuje Blizzard.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy podkreślają, że Księżycowe Kapliczki będą rozsiane po całym Sanktuarium, a ich aktywacja zapewni graczom „mnóstwo reputacji” z tego wydarzenia, czyli Przychylności Przodków. Blizzard zapewnia, że kapliczki będą łatwe do rozpoznania, ponieważ z okazji Księżycowego Przebudzenia przyozdobiono je smokami. Dodatkowo zostaną oznaczone na mapie specjalnym symbolem. Więcej informacji na temat wydarzenie znajdziecie na oficjalnej stronie Blizzarda.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do recenzji: Recenzja Diablo IV – w Sanktuarium dziś nie zaśnie nikt…

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
31/01/2024 11:32

Fajnie, że Blizz w D4 kontynuuje "tradycję" znaną z Wowa, czyli sezonowe eventy.