Death Stranding 2 w kolejnej fazie rozwoju. Zakończono ważny etap produkcji

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 11:55
0
0

Hideo Kojima dzieli się kolejnymi informacjami na temat kontynuacji Death Stranding.

Kilka miesięcy temu Hideo Kojima podzielił się pierwszymi informacjami na temat miejsca akcji Death Stranding 2: On The Beach. Prace nad grą cały czas trwają, ale wygląda na to, że wszystko idzie po myśli studia Kojima Productions. Japoński deweloper poinformował właśnie, że zespołowi udało się zakończyć ważny etap produkcji.

Death Stranding 2 w kolejnej fazie rozwoju. Zakończono ważny etap produkcji

Death Stranding 2 wkracza w fazę „dostosowywania” – informuje Hideo Kojima

Kojima wspomniał o pracach nad Death Stranding 2: On The Beach w ostatnim odcinku swojego programu „Hideo Kojima’s Radio: Infinity” (dzięki Wccftech). Zgodnie z przekazanymi informacjami Kojima Productions zakończyło już zdjęcia oraz nagrania z udziałem aktorów. Teraz – jak poinformował japoński deweloper – kontynuacja Death Stranding wkracza w fazę „dostosowywania”.

GramTV przedstawia:

W jej trakcie Hideo Kojima – wspólnie ze swoim zespołem – będzie dopracowywał przejścia pomiędzy poszczególnymi scenami, a także sterowanie. Deweloperzy skupią się także na poprawie „ogólnej przejrzystości” swojej produkcji oraz zwiększeniu jej „wartości rozrywkowej”. Zgodnie z przekazanymi informacjami na wspomnianą fazę „dostosowywania” Kojima Productions ma poświęcić około roku.

Na koniec przypomnijmy, że Death Stranding 2: On The Beach zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Kojima Productions ma zadebiutować na rynku w 2025 roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak obecnie znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!