Death Stranding 2 na TGA 2023? Hideo Kojima i organizatorzy rozbudzają nadzieje

Mikołaj Ciesielski
2023/11/24 10:40
0
0

Wygląda na to, że japoński deweloper pracuje nad nowym zwiastunem, który może zostać zaprezentowany na The Game Awards 2023.

Na The Game Awards 2022 doczekaliśmy się zapowiedzi Death Stranding 2. W ciągu ostatnich miesięcy nie otrzymaliśmy jednak żadnych nowych materiałów prezentujących kontynuację hitu Kojima Productions. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni, a wspomniana produkcja pojawi się również na tegorocznej – jubileuszowej – edycji The Game Awards. Skąd takie przypuszczenia? Wszystko przez wpis Hideo Kojimy oraz reakcja organizatorów wydarzenia.

Death Stranding 2 na TGA 2023? Hideo Kojima i organizatorzy rozbudzają nadzieje

The Game Awards 2023 z prezentacją Death Stranding 2? Hideo Kojima może szykować nowy zwiastun

Hideo Kojima opublikował wpis na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) zawierający zdjęcia przestawiające konsolę do obróbki dźwięku. W samym poście popularny deweloper napisał jedynie „Mix”, a fani zaczęli spekulować, że japoński twórca pracuje nad nowym materiałem zwiastunem Death Stranding 2. Atmosferę dodatkowo podgrzali natomiast organizatorzy The Game Awards.

Na wpis Hideo Kojimy zareagowało bowiem oficjalne konto The Game Awards, które skomentowało post dewelopera za pomocą emotikona. Wspomniana odpowiedź – co ciekawe – została już usunięta, co może sugerować, że Kojima Productions rzeczywiście szykuje niespodziankę z okazji The Game Awards 2023.

GramTV przedstawia:

Graczom nie pozostaje jednak na ten moment nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na wspomniane wydarzenie. Zgodnie z zapowiedziami The Game Awards 2023 rozpocznie się 8 grudnia o 1:30 czasu polskiego, a całość będzie można śledzić na żywo m.in. na platformach YouTube oraz Twitch.

Na koniec przypomnijmy, że Death Stranding 2 zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Niewykluczone jednak, że kontynuacja hitu Kojima Productions – wzorem pierwszej części – po jakimś czasie trafi również na komputery osobiste. Obecnie nie znamy niestety nawet przybliżonej daty premiery gry.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!