Deadpool 3 z ważną postacią z MCU. Wcześniejsze plotki mogą się potwierdzić

Radosław Krajewski
2023/03/26 18:00

Fani licznych powiązań między produkcjami Marvela będą zadowoleni.

Trzecia część Deadpoola wciąż znajduje się w fazie przedprodukcji, ale dociera do nas coraz więcej informacji dotyczących fabuły filmu. Niedawno Hugh Jackman ujawnił, że wcieli się w więcej niż jednego Wolverine’a, co mogło sugerować, że twórcy planują podróże Pyskatego Najemnika przez multiwersum. Podobne plotki pojawiły się już jakiś czas temu, a teraz mogą zostać potwierdzone ze względu na pojawienie się w Deadpoolu 3 postaci Mobiusa i Miss Minutes znanych z serialu Loki.

Deadpool 3 z ważną postacią z MCU. Wcześniejsze plotki mogą się potwierdzić

Deadpool narazi się Mobiusowi i TVA?

Insider Jeff Sneider w swoim podcaście The Hot Mic powiedział, że do obsady Deadpoola 3 dołączy Owen Wilson, który wciela się w Mobiusa, a także Tara Strong, która użycza swojego głosu Miss Minutes. Obie postacie są ściśle powiązane z organizacją TVA, która kontroluje linie czasowe multiwersum.

W Deadpoolu 3 główny bohater zmierzy się z TVA. W rezultacie w filmie pojawi się agent Mobius, grany przez Owena Wilsona i Miss Minutes, w którą wciela się Tara Strong.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. Scenariusz napisali Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. Film zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!