Deadpool 3 z nowymi szczegółami fabuły. Tego powrotu postaci nikt się nie spodziewał

Radosław Krajewski
2023/10/11 10:30
0
0

Kolejne doniesienia o powrocie sugerują, że będzie jeszcze więcej powrotów bohaterów znanych z serii X-Men.

Miesiąc temu do sieci trafiły pierwsze szczegóły dotyczące fabuły Deadpoola 3. Według informatorów film będzie wprowadzeniem do Avengers: Secret Wars i jeszcze bardziej zgłębi koncepcję multiwersum. Deadpool wraz z Wolverinem mają przemierzać różne światy w tajemniczym celu. Plotki te potwierdza Daniel Richtman, który dodał, że para suprbohaterów zostanie uwięziona w jednym z wymiarów, tocząc walkę z wieloma dawnymi przeciwnikami znanymi z serii X-Men.

Deadpool 3 z nowymi szczegółami fabuły. Tego powrotu postaci nikt się nie spodziewał

Deadpool i Wolverine stanął naprzeciwko wielu swoich dawnych przeciwników

Scooper uważa, że jednym z wrogów Deadpoola i Wolverine’a będzie Toad. Postać pojawiła się w filmach dwukrotnie: w pierwszym X-Menach z 2000 roku oraz w X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Nie jest więc jasne, którą wersję tej postaci zobaczymy i czy do roli wróci Ray Park, czy też Evan Jonigkeit.

GramTV przedstawia:

Według ostatnich doniesień Deadpool 3 jest dla Marvela priorytetem i gdy tylko zakończy się strajk aktorów, prace na planie niezwłocznie zostaną wznowione. Studio chce utrzymać majową datę premiery swojego filmu.

Reżyserem jest Shawn Levy, twórca Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!