Deadpool 3 priorytetem dla Marvela. Film utrzyma swoją datę premiery?

Radosław Krajewski
2023/10/10 16:00
0
0

Studio będzie musiało się pośpieszyć, aby dokończyć film.

Strajk scenarzystów został już oficjalnie zakończony i teraz wytwórnie usiądą do stołu z przedstawicielami związku aktorów, aby negocjować nową umowę. Wygląda więc na to, że wkrótce praca na planach wielu produkcji będzie mogła zostać wznowiona. Na rezultat wyników negocjacji najbardziej wyczekuje Marvel, który jak najszybciej chce dokończyć pracę nad Deadpoolem 3. Do skończenia filmu pozostało niewiele dni zdjęciowych i studio chce za wszelką cenę utrzymać majową datę premiery nowych przygód Pyskatego Najemnika.

Deadpool 3 priorytetem dla Marvela. Film utrzyma swoją datę premiery?

Deadpool 3 – data premiery może zostać utrzymana

Jakiś czas temu Deadpool 3 stracił swoją datę premiery wyznaczoną na 3 maja 2024 roku. Wyglądało więc na to, że Marvel opóźni debiut swojego filmu, aby spokojnie dokończyć produkcję. Z raportu The Wrap wynika jednak, że studio chce jak najszybciej wrócić na plan i dokończyć film, aby nie dokonywać kolejnych zmian w swoim harmonogramie premier.

GramTV przedstawia:

Jeżeli strajk aktorów szybko się zakończy, to produkcja Deadpoola 3 niezwłocznie zostanie wznowiona. Przed twórcami filmu gorący okres, aby spełnić życzenie Marvela i jak najszybciej dokończyć prace. Jeżeli ta sztuka się uda, to Deadpool 3 pojawi się w kinach bez opóźnień.

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!