Deadpool 3 będzie wprowadzeniem do Avengers 6. Pierwsze szczegóły fabuły filmu

Radosław Krajewski
2023/09/09 17:00
0
0

Szykuje się kolejna wielka podróż po multiwersum w MCU.

Strajk aktorów wciąż trwa i nie wiadomo, kiedy wznowione zostaną prace na planie Deadpoola 3. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że kolejny aktor powróci do swojej roli po wielu latach w najnowszych przygodach Pyskatego Najemnika. Teraz scooper KC Walsh ujawnił, że film będzie wstępem do Avengers: Secret Wars, przy okazji zdradzająć kilka nowych szczegółów dotyczących fabuły trzeciego Deadpoola.

Deadpool 3 będzie wprowadzeniem do Avengers 6. Pierwsze szczegóły fabuły filmu

Deadpool 3 – pierwsze szczegóły fabuły

Multiwersum zaczyna się rozpadać w wyniku Kolizji, o której wspomniano w drugiej części Doktora Strange’a. Organizacja TVA rozpoczyna ratowanie superbohaterów ze światów, którym grozi zniszczenie. Zamierza umieścić ich wszystkich w jednym z bezpiecznych światów, którym ma być Nowa Ziemia lub Battleworld, którego w MCU jeszcze nie widzieliśmy. Jednym z uratowanych bohaterów będzie Wolverine z uniwersum X-Menów od studia Fox.

W międzyczasie Deadpool siedzi zamknięty w więzieniu w siedzibie TVA. Bohater został skazany za korzystanie z urządzenia Cable’a, który otrzymał w Deadpoolu 2. Z jakiegoś powodu Wolverine również trafi do więzienia, gdzie spotka Deadpoola. Razem uciekną z placówki TVA, aby uratować rzeczywistość Logana.

Według doniesień DEADPOOL 3 będzie prowadzić bezpośrednio do AVENGERS: SECRET WARS.

Film pokaże upadek wielu rzeczywistości oraz plan TVA, aby ocalić niektórych bohaterów z każdej rzeczywistości i umieścić ich na Nowej Ziemi/Battleworld.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Deadpool 3 obecnie nie ma wyznaczonej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!