Deadlock wycieka. Do sieci trafiły fragmenty rozgrywki z nowej strzelanki Valve

Mikołaj Ciesielski
2024/05/23 08:05
1
0

Warto się pospieszyć, ponieważ amerykańska firma stara się zablokować wszystkie materiały.

Już kilka dni temu informowaliśmy, że Deadlock to nowa strzelanka, nad którą pracuje Valve. Wówczas mieliśmy okazję poznać pierwsze szczegóły, a także zobaczyć kilka zrzutów ekranu ze wspomnianej produkcji. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą grą amerykańskiej firmy. Do sieci wyciekły bowiem fragmenty rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak Deadlock prezentuje się w akcji.

Deadlock wycieka. Do sieci trafiły fragmenty rozgrywki z nowej strzelanki Valve

Deadlock na fragmentach rozgrywki. Valve stara się zablokować wyciek

W sieci dostępne jest trwające nieco ponad minutę wideo prezentujące tryb treningowy w Deadlock. We wspomnianym materiale pokazano fragment jednej z map, a także kilka postaci. Jeśli jesteście zainteresowani, to całość znajdziecie pod tym adresem. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ Valve stara się zablokować wyciek i usuwa materiały ze swojej produkcji.

Wspomniany materiał pokazuje także ekran wyboru postaci. W wersji alfa najwyraźniej dostępnych jest zróżnicowanych 19 bohaterów, a część z nich – jak np. Infernus czy Kelvin – będzie korzystać z mocy żywiołów. Wideo zapowiada, że w trakcie rozgrywki gracze będą mogli wcielić się m.in. w steampunkowe roboty, fantastyczne kreatury, a także ludzkich herosów o różnych umiejętnościach.

GramTV przedstawia:

Warto podkreślić, że Deadlock wciąż nie doczekało się zapowiedzi. Dlatego też – jak wspomnieliśmy wyżej – Valve stara się zablokować materiały prezentujące ich produkcję. Niewykluczone jednak, że amerykańska firma wkrótce oficjalnie przedstawi graczom wspomnianą strzelankę. Najbliższą ku temu okazją będzie Summer Game Fest 2024, które odbędzie się już 7 czerwca 2024 roku.

Na koniec przypomnijmy, że Deadlock to sieciowy hero shooter, w którym gracze będą rywalizować ze sobą w dwóch 6-osobowych drużynach. Gra ma charakteryzować się dynamiczną rozgrywką, a całość stanowi rzekomo połączenie takich tytułów jak Dota 2, Team Fortress 2, Overwatch, Valorant, Smite czy Orcs Must Die.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
23/05/2024 19:39

Myślałem, że nie da się zrobić gorszej gry od overwatcha czy valorant... cholernie się myliłem xD