Deadlock to rzekomo nowa gra Valve. Wyciekły pierwsze szczegóły i materiały

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 08:35
2
0

Amerykańska firma ma pracować nad kolejną strzelanką.

Fani serii Half-Life i Portal raczej nie będą zachwyceni ostatnimi doniesieniami na temat nadchodzącej produkcji Valve. Według nieoficjalnych informacji amerykańska firma ma pracować nad kolejną strzelanką skierowaną do miłośników sieciowych starć. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze materiały i szczegóły na temat Deadlock.

Deadlock to rzekomo nowa gra Valve. Wyciekły pierwsze szczegóły i materiały

Deadlock ma być kolejną strzelanką od Valve. W sieci pojawiły się screeny i kilka szczegółów

Informacjami na temat nadchodzącej produkcji Valve podzielił się informator posługujący się pseudonimem Gabe Follower. To właśnie wspomniany insider twierdzi, że nową grą amerykańskiej firmy będzie Deadlock, które wcześniej miało być znane jako „Citadel” czy „Neon Prime”. Czego można natomiast spodziewać się po niezapowiedzianym jeszcze tytule?

Gabe Follower informuje, że Deadlock to sieciowy hero shooter, w którym gracze będą rywalizować ze sobą w dwóch 6-osobowych drużynach. Starcia mają toczyć się na dużych mapach podzielonych na cztery obszary, a użytkownicy będą mogli korzystać z różnych „użytecznych” zdolności oraz przedmiotów. Klimat produkcji ma natomiast stanowić połączenie fantasy i steampunka, a w grze ma nie zabraknąć magów, „dziwnych stworzeń” czy robotów.

GramTV przedstawia:

Zasadniczo – jak zaznacza Gabe Follower – Deadlock ma charakteryzować się dynamiczną rozgrywką, a całość stanowi połączenie takich tytułów jak Dota 2, Team Fortress 2, Overwatch, Valorant, Smite czy Orcs Must Die. Informator opublikował też kilka zrzutów ekranu z nadchodzącej produkcji Valve. Udostępnione przez insidera screeny znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec warto podkreślić, że Deadlock nie doczekało się oficjalnej zapowiedzi, a Valve w żaden sposób nie odniosło się do powyższych doniesień. Najnowszą produkcją amerykańskiej firmy jest natomiast Counter-Strike 2, który zadebiutował na rynku we wrześniu 2023 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
20/05/2024 18:16

Kolejna g...o gra kierowana dla debili. Niestety jest to współczesny target dla wielu firm, bo najłatwiej ich wydoić bez większego wysiłku.

beetleman1234
Gramowicz
20/05/2024 08:49

Chyba tak ze sto lat za późno, przecież MOBA shootery się nie przyjmują. Już pomijam, że gra z wyglądu nawet nie dorasta do pięt Team Fortress 2, czy Docie.