Dead Space Remake nie zajmie za dużo miejsca na dyskach PS5. Znamy rozmiar gry

Mikołaj Ciesielski
2023/01/25 11:45
0
0

Posiadacze konsol Sony już dziś będą mogli pobrać pliki niezbędne do uruchomienia produkcji.

Dead Space Remake nie zajmie za dużo miejsca na dyskach PS5. Znamy rozmiar gry

Lista osiągnięć Dead Space Remake ujawniła, że w odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a pojawi się alternatywne zakończenie. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne informacje związane z produkcją studia EA Motive, które powinny zainteresować użytkowników PlayStation 5. Dowiedzieliśmy się bowiem, ile wolnego miejsca na dyskach konsol Sony będzie potrzebować wspomniany tytuł.

Dead Space Remake – do sieci trafiły szczegóły na temat rozmiaru gry na PlayStation 5

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na profilu PlayStation Game Size na portalu społecznościowym Twitter gra Dead Space Remake w wersji na konsole PlayStation 5 będzie wymagać 31.110 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Pliki niezbędne do uruchomienia produkcji będzie można natomiast pobrać już dzisiaj po 17:00 czasu polskiego.

Isaac Clarke jest zwyczajnym inżynierem, który wyrusza na misję naprawy ogromnego statku klasy Planet Cracker, USG Ishimura. Szybko odkrywa, że coś poszło bardzo nie tak. Załoga statku została zmasakrowana, a ukochana partnerka Isaaca, Nicole, zaginęła gdzieś na pokładzie – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zadebiutuje w najbliższy piątek – 27 stycznia – nie tylko na PlayStation 5, ale także na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!