Darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla

Smolak
2022/12/02 09:15

Znajdziecie czas na przetestowanie nordyckiej odsłony serii?

Wiemy, że w tym tygodniu Ubisoft sprawił graczom małą niespodziankę i udostępnił zapowiadane DLC nieco wcześniej. Aktualizacja zatytułowana The Last Chapter jest już dostępna, a więcej informacji o jej zawartości znajdziecie tutaj lub na specjalnym wideo, którym twórcy podzielili się wczoraj. To jednak nie koniec dobrych nowin.

Darmowy weekend z Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla – przetestuj za darmo

Jeśli do tej pory nie mieliście jeszcze szansy przetestować Assassin’s Creed Valhalla, to już wkrótce nadarzy się ku temu dobra okazja. Ubisoft zapowiedział udostępnienie swojej produkcji za darmo. Nordycką odsłonę serii będziecie mogli sprawdzić w dniach 15-19 grudnia.

Dla graczy ceniących kosmetykę i starsze odsłony serii, przyszykowana została jeszcze jedna niespodzianka. Od 21 grudnia nasza postać będzie mogła przyodziać kultowe, znane z Assassin’s Creed 2 szaty. Oczywiście, mowa tutaj o kostiumie należącym do Ezio Auditore da Firenze. Nawet osoby, które nie miały bezpośredniego kontaktu z jego przygodami są w stanie rozpoznać ten outfit.

Na koniec przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla zadebiutowało na rynku 10 listopada 2020 roku, a gra jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zachęcamy również do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Chętnie posłuchamy o Waszych wrażeniach z nordyckiej odsłony serii oraz o tym, co myślicie o dalszej przyszłości marki.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
02/12/2022 15:39

Polecam. Np. jeżeli ktoś cierpi na niedobór poprawności politycznej, płaczących wikingów, lootwania drewna w napadanych klasztorach, totalnie rozkwaszonego początkowego, niezłego klimatu, i zdecydowanie niedobór najbardziej w serii płytkich, jak kałuża krowich sików, zadań pobocznych, o średniej długości 3 minut.

Chyba, że ktoś chce posłuchać samej muzyki. Ale to polecam YT - nie trzeba instalować.