Darmowe Dying Light z imponującą liczbą pobrań z Epic Games Store

Mikołaj Ciesielski
2023/04/28 09:00
0
0

Gracze rzucili się na produkcję Techlandu.

W dniach 6-13 kwietnia w ramach akcji „Darmowy bilet do Harran” użytkownicy komputerów osobistych za pośrednictwem Epic Games Store mieli okazję pobrać za darmo Dying Light Enhanced Edition. Okazuje się, że wspomniana promocja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Techland ujawnił bowiem, ilu graczy postanowiło skorzystać z okazji i dodać do swojej biblioteki rozszerzoną wersję produkcji z 2015 roku.

Darmowe Dying Light z imponującą liczbą pobrań z Epic Games Store

Kilkanaście milionów graczy pobrało darmowe Dying Light z Epic Games Store

W opublikowanym komunikacie prasowym Techland poinformował, że darmowe Dying Light Enhanced Edition odebrało na platformie Epic Games Store ponad 15 milionów graczy. Rodzimy deweloper ujawnił również, że dzięki promocji udało się ustanowić nowy rekord aktywności. W pewnym momencie w pierwszą odsłonę serii Dying Light grało bowiem jednocześnie aż 760 tysięcy użytkowników. Wynik przekroczył „najśmielsze oczekiwania” twórców i – jak podkreśla studio – „jest świadectwem nieustającej popularności gry”.

Zawsze jesteśmy blisko naszej oddanej społeczności i to samo podejście stosujemy w przypadku Dying Light 2 Stay Human. W zeszłym tygodniu wydaliśmy ważną aktualizację „Krwawa Jatka”, która zmienia rozgrywkę, walkę oraz dodaje nowe możliwości craftingu broni. A to dopiero początek – na ten rok i przyszłe lata mamy zaplanowane mnóstwo dodatkowej zawartości. Dawanie graczom nowych sposobów doświadczania gry to nasz priorytet, dzięki któremu udowodnimy, że Dying Light to topowa seria gier o zombie – mówi Oleg Klapovskiy, szef działu wydawniczego Techlandu.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light zadebiutowało na rynku w styczniu 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Techlandu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Dying Light – recenzja.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!