Daredevil pojawił się w zwiastunie She-Hulk? Zaskakująca rola dla postaci

Radosław Krajewski
2022/05/23 15:00
0
0

Diabeł z Hell’s Kitchen może pojawić się w nowym serialu Marvela w nieoczekiwanej roli.

W ubiegłym tygodniu Marvel podzielił się pierwszym zwiastunem She-Hulk, który wywołał niemałe kontrowersje wśród fanów. Wielu widzów wyśmiało kiepskiej jakości efekty specjalne, w szczególności wygląd i animację tytułowej bohaterki. Według wcześniejszych plotek w produkcji ma pojawić się Matt Murdock, choć wciąż nie wiadomo, czy zobaczymy go w swoim ikonicznym stroju. Osobny serial poświęcony Daredevilowi już oficjalnie jest w produkcji i niedawno zyskał scenarzystów. Jak podał serwis The Direct, bohatera granego przez Charliego Coxa niewykluczone, że mogliśmy zobaczyć na pierwszym zwiastunie She-Hulk. W materiale pojawiło się ujęcie na Frog-Mana, ubranego w charakterystyczny zielony strój, którym mógł być właśnie Matt Murdock.

Daredevil pojawił się w zwiastunie She-Hulk? Zaskakująca rola dla postaci

W komiksie Daredevil #11 z 1965 roku Daredevil nokautuje Frog-Mana i przebiera się w jego strój, aby uciec przed ścigającymi go stróżami prawa. Matt Murdock następnie powraca do swojego mieszkania, aby ponownie przywdziać strój Diabła z Hell’s Kitchen. Przypomnijmy, że w trzecim sezonie Daredevila od Netflixa Wilson Fisk wynajmuje Dexa do noszenia kostiumu Daredevila, aby zniszczyć mu reputację. Nowy serial tworzony już dla MCU będzie kontynuacją tamtej serii i z tego powodu Matt Murdock może przywdziać zupełnie inny strój, aby ponownie bronić mieszkańców dzielnicy Nowego Jorku przed zagrożeniem.

GramTV przedstawia:

Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra.

She-Hulk zadebiutuje 17 sierpnia. Pierwszy sezon liczy 9 odcinków.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!