Czy tak będzie prezentował się Namor? Wyciekła grafika z Czarnej Pantery 2

Radosław Krajewski
2022/05/23 11:05
0
0

Wygląd postaci będzie nieco odbiegał od komiksowego pierwowzoru.

Pod koniec marca zakończyły się prace na planie Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu. Nic nie wskazuje na to, że jesienna data premiery jest zagrożona i film powinien zadebiutować jeszcze w tym roku. Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały, ale zanim Marvel rozpocznie promocję swojego trzeciego tegorocznego filmu, to wcześniej mamy okazję zobaczyć wyciek grafiki koncepcyjnej przedstawiającej Namora.

Czy tak będzie prezentował się Namor? Wyciekła grafika z Czarnej Pantery 2

Przed rokiem dowiedzieliśmy się, że w antagonistę filmu i Króla Atlantydy wcieli się Tenoch Huerta. Poniższa grafika, na której zaprezentowano Namora, jest niewyraźna, ale pozwala dostrzec kilka szczegółów, które łączą oraz dzielą filmową postać od tej znanej z komiksów. Przywódca Atlantydy otrzyma więcej elementów stroju, w tym nagolenniki ze spiczastym ostrzem, a także biżuterię, w tym naszyjnik i kolczyki. Zdaniem serwisu The Direct wizerunek Namora sugeruje oparcie Atlantydy na kulturze Majów. Poniżej zobaczycie również fanowską wizualizację, która powstała na bazie wycieku.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię i scenariusz Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright, Dominique Thorne, Winstona Duke’a, Angelę Bassett oraz Martina Freemana. Film zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!