Pierwszy zwiastun i data premiery She-Hulk. Fani wyśmiewają wygląd bohaterki

Radosław Krajewski
2022/05/18 10:45
1
0

Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun swojego nowego serialu z uniwersum.

Po długich oczekiwaniach nareszcie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun She-Hulk, czyli serialu Marvela poświęconemu kuzynce Bruce’a Bannera. Serial opowie historię prawniczki Jennifer Walters, która zyskuje identyczne moce co Hulk, choć w przeciwieństwie do Zielonego Olbrzyma, od samego początku potrafi kontrolować swoją nową formę. Na zwiastunie możemy zobaczyć główną bohaterkę w akcji, a także samego Hulka, jego przeciwnika Abomination i nowych postaci, na czele z Frog-Manem. Potwierdzono również, że w produkcji pojawi się Wong, grany przez Benedicta Wonga. Pierwszy zwiastun oraz plakat She-Hulk zobaczycie poniżej.

Pierwszy zwiastun i data premiery She-Hulk. Fani wyśmiewają wygląd bohaterki

Po premierze materiały w mediach społecznościowych błyskawicznie pojawiły się głosy krytykujące i wyśmiewające wygląd głównej bohaterki. Wiele osób nie może uwierzyć, że Marvel całą postać She-Hulk stworzył za pomocą efektów specjalnych, które wyglądają jak sprzed kilku lat. Zarówno wygląd samej postaci, jak i jej animacja podczas ruchu jest słabo wykonana i wyraźnie widać, że Disney zaoszczędził na tym aspekcie. Niewykluczone, że do premiery twórcom uda się dopracować CGI i She-Hulk nie będzie wyglądała aż tak źle, ale dla niektórych widzów jest to niezrozumiałe, że serial o tak dużym budżecie może oferować fatalną jakość efektów specjalnych. Najciekawsze opinie znajdziecie poniżej.

To CGI wywołuje wymioty

Wczytywanie ramki mediów.

Dostałem Fionę ze Shreka

Wczytywanie ramki mediów.

CGI jest dziwne!!!! Czy to coś ze mną???

Wczytywanie ramki mediów.

CGI Fiony było o wiele lepsza... nawet 20 lat temu. :(

Wczytywanie ramki mediów.

To CGI

Wczytywanie ramki mediów.

Wygląda na niezłą zabawę, ale efekty She-Hulk naprawdę potrzebują więcej pracyy. Poza tym całkiem nieźle.

Wczytywanie ramki mediów.

Wygląda świetnie, ale naprawcie to CGI przed premierą, bo ta postać zasługuje na coś lepszego, nikt nie chce, aby MCU zamieniło się w CW

Wczytywanie ramki mediów.

Wygląda interesująco, ale cgi wygląda naprawdę źle.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. W obsadzie znaleźli się: Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Renee Elise Goldsberry, Jameela Jamil, Anais Almonte oraz Josh Segarra.

She-Hulk zadebiutuje 17 sierpnia. Pierwszy sezon liczy 9 odcinków.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
19/05/2022 08:25

CGI faktycznie słabe, chociaz z drugiej strony jest to akurat coś co mogą zawsze poprawić w post-produkcji (vel film Sonic).

Muszę przyznać że jestem zwykle sceptycznie nastawiony do serialowych produkcji Marvela, ale aktorka wydaje się dobrze dobrana. Przypomina nawet te komiksowe wyobrażenia.