Fani rozczarowani antagonistą Czarnej Wdowy. Złoczyńca wzbudza skrajne emocje

Radosław Krajewski
2021/07/10 13:30

Taskmaster nie stanie w jednym szeregu z najlepszymi przeciwnikami z filmów Marvela. Fani wydali już wyrok.

Po długich miesiącach oczekiwań Czarna Wdowa nareszcie zadebiutowała w kinach. Produkcja zbiera dobre wrażenia od widzów, a wysokie zarobki z pierwszych dwóch dni wskazują, że widzowie są spragnieni widowiskowych blockbusterów oglądanych w kinie. Jednak wiele opinii wspomina o tym samym problemie, jaki trapi film. Mowa o głównym antagoniście, który nie przypadł do gustu publiczności.Fani rozczarowani antagonistą Czarnej Wdowy. Złoczyńca wzbudza skrajne emocjeWiele osób jest zawiedzionych, w jaki sposób Marvel potraktował jednego z najbardziej ikonicznych złoczyńców znanych z kart komiksu. Przez większość filmu tożsamość Taskmastera nie jest znana i nie wiemy, z kim główna bohaterka się mierzy. Dopiero pod koniec dowiadujemy się, że jest to okaleczona córka Dreykova, która przeżyła zamach bombowy i została poddana manipulacji Czerwonej Sali. Wątek ten poddany jest mechanicznie, bez żadnych emocji i fabularnej podbudowy, aby historia tej postaci mogła jakkolwiek poruszyć widza. W dalszej części filmu Taskmaster oddaje palmę pierwszeństwa Dreykovowi, z którym mierzy się Natasha Romanoff.

Sprawiło to, że fani wyrazili swoją frustrację tym wątkiem w mediach społecznościowych. Niektórzy nie mogą zrozumieć, jak Marvel mógł zepsuć tak ciekawego złoczyńcę, który potrafi kopiować styl każdego swojego oponenta. Inni wskazują, że krótki występ Taskamstera w grze Spider-Man z 2018 roku od Insomniac Games jest dużo ciekawszy, od całego udziału złoczyńcy w filmie. Fani posuwają się nawet do skojarzeń, ze to jeden z najgorszych antagonistów w superbohaterskich produkcjach, który może przybić piątkę ze Steppenwolfem z Ligi Sprawiedliwości oraz Deadpoolem z X-Men Geneza: Wolverine. Najciekawsze reakcje znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy, że Czarna Wdowa to szpiegowski thriller, w którym Natasza Romanow musi zmierzyć się z dawną traumą, gdy złowroga organizacja znów wkracza w jej życie. Ścigana przez potężnych, bezwzględnych wrogów, Natasza próbuje uporać się z przeszłością szpiega i naprawić relacje z bliskimi, które musiała poświęcić jeszcze przed wstąpieniem do Avengers.

GramTV przedstawia:

Reżyserską Czarnej Wdowy jest Cate Shortland, znana z filmów Salto i Lore oraz serialu SMILF. W obsadzie znaleźli się: Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, Rachel Weisz, O-T Fagbenle, Ray Winstone, William Hurt i Michelle Lee. Film pojawił się na ekranach 9 lipca.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!