Czarna Pantera doczeka się własnej gry wideo? Znany insider podgrzewa atmosferę

Mikołaj Ciesielski
2022/07/25 10:50
0
0

Wygląda na to, że Jeff Grubb szykuje interesujące wieści dla wszystkich miłośników Marvela.

Czarna Pantera doczeka się własnej gry wideo? Znany insider podgrzewa atmosferę

W trakcie San Diego Comic-Con Marvel zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Tymczasem okazuje się, że interesujące wieści dla wszystkich miłośników wspomnianego superbohatera może szykować również Jeff Grubb, znany branżowy insider i dziennikarz, który za pośrednictwem Twittera zaprosił graczy na własny program, w którym zamierza „porozmawiać” o grze z Czarną Panterą.

Czarna Pantera z własną grą wideo? Jeff Grubb szykuje się do ujawnienia informacji

Grubb udostępnił wspomniany zwiastun filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” i przyznał, że materiał promocyjny jest „świetny”. Jednocześnie dziennikarz zaprosił zainteresowanych na program „Game Mess Mornings”, w którym – jak wspomnieliśmy wyżej – poruszy temat gry wideo ze wspomnianym superbohaterem.

Niestety insider nie ujawnił żadnych konkretów. Fanom Czarnej Pantery nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na wspomniany program – który ma rozpocząć się dziś o 17:00 czasu polskiego – i liczyć na to, że dziennikarz faktycznie podzieli się zakulisowymi informacjami na temat nowej produkcji z uniwersum Marvela.

W tym miejscu warto wspomnieć również o tajemniczym projekcie studia Skydance New Media, na którego czele stoi Amy Hennig. Zespół pod koniec października ubiegłego roku poinformował o nawiązaniu współpracy z Marvelem, w ramach której na rynek ma trafić oryginalna przygodowa gra akcji. Czy w roli głównej zobaczymy właśnie Czarną Panterę?

Na koniec przypomnijmy, że za film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” odpowiada Ryan Coogler. W obsadzie znaleźli się natomiast Danai Gurira, Lupita Nyong’o, Letitia Wright, Dominique Thorne, Winston Duke, Angela Bassett, Florence Kasumba, Isaach de Bankolé, Dorothy Steel, Danny Sapani, Michaela Coel oraz Tenoch Huerta i Martin Freeman. Premiera 11 listopada 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!