Powstaje gra z superbohaterami Marvela w stylu Uncharted. Studio ogłasza nową współpracę

Radosław Krajewski
2021/10/30 17:00
0
0

Marvel ogłosił współpracę ze studiem Skydance New Media, na czele której stoi producentka Uncharted, Amy Hennig.

Jednoosobowe fabularne gry powróciły do łask zarówno graczy, jak i producentów. Najlepszym tego przykładem jest niedawna premiera Marvel’s Guardians of the Galaxy, która zebrała bardzo wysokie oceny, a reakcje graczy nie pozostawiają złudzeń, że to udana produkcja. Mavel chce iść za ciosem i wymazać złe wspomnienie po ubiegłorocznym Marvel’s Avengers i już teraz ogłosili nawiązanie nowej współpracy, tym razem z oddziałem Skydance New Media, zajmującym się produkowaniem gier, na czele którego stoi Amy Hennig. Producentka powinna być znana graczom przede wszystkim z prac nad serią Uncharted, ale również Legacy of Kain: Defiance, czy Battlefield Hardline.Powstaje gra z superbohaterami Marvela w stylu Uncharted. Studio ogłasza nową współpracęFirma na potrzeby stworzenia gry dla Marvel Entertainment powołała nowy zespół utalentowanych programistów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji przygodowych gier AAA. Producenci otrzymają wsparcie ze strony kreatywnych konsultantów Marvela, którzy znają zarówno filmowe, jak i komiksowe uniwersum superbohaterów.

Niezatytułowana jeszcze produkcja będzie oryginalną przygodową grą akcji ze słynnymi bohaterami Marvela. Możemy więc spodziewać się kolejnego tytułu przeznaczonego dla pojedynczego gracza w stylu Uncharted, który będzie stawiał nacisk na narrację. Twórcy obiecują „przebojową grę akcji, z całkowicie oryginalną fabułą w uniwersum Marvela”.

Nie wyobrażam sobie lepszego partnera niż Marvel dla naszej pierwszej gry. Uniwersum Marvela uosabia akcję, tajemnice i emocje w pulpowej, rozrywkowej przygodzie, którą uwielbiam. Idealnie nadaje się do interaktywnego doświadczenia. To zaszczyt móc opowiedzieć oryginalną historię z całym pokładem człowieczeństwa, złożoności i humorem, które sprawiają, ze postacie Marvela są tak trwałe i umożliwiają naszym graczom wcielenie się w bohaterów, których tak kochają – powiedziała Hennig.

GramTV przedstawia:

Żadne szczegóły odnośnie zapowiedzianej gry nie zostały ujawnione. Prawdopodobnie tytuł jest na wczesnym etapie rozwoju, ale Marvel, jak i Skydance New Media są pewni powodzenia projektu. Możemy przypuszczać, że producent nie będzie chciał powielać postaci znanych z kilku ostatnich gier wykorzystujących franczyzę Marvela, tym samym w produkcji może zabraknąć pierwszego składu Avengersów, Strażników Galaktyki oraz Spider-Mana, do którego wyłączne prawa posiada Sony.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!