Czarna Pantera 2 na pierwszych materiałach. Zaprezentowano wygląd dwóch postaci

Radosław Krajewski
2022/06/11 13:30

Marvel powoli rozpoczyna promocję swojego ostatniego tegorocznego filmu z uniwersum.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu zamknie Marvelowi tegoroczny rok w kinie. Film zadebiutuje w listopadzie, więc studio ma jeszcze trochę czasu, aby rozkręcić kampanię marketingową. Tym bardziej że już za miesiąc zadebiutuje Thor: miłość i grom, na którym Marvel obecnie skupia większość swojej uwagi. Mimo to do sieci wyciekły pierwsze oficjalne materiały z filmu, prezentujące dwie powracające bohaterki. To pierwsza okazja, aby zobaczyć, jak będą prezentować się postacie w drugiej części filmu.

Czarna Pantera 2 na pierwszych materiałach. Zaprezentowano wygląd dwóch postaci

Przy okazji Czarnej Pantery 2 Marvel rozpoczął współpracę z napojami gazowanymi Sprite. Obie firmy szykują nieujawnione jeszcze atrakcje dla fanów, gdzie film promowany będzie przez Shuri oraz Okoye. Przynajmniej wizerunki tych dwóch bohaterek z filmu wyciekły do sieci, pozwalając zobaczyć, jak postacie będą wyglądać w produkcji. Twórcy zmodyfikowali wygląd pierwszej z bohaterek, ubierając ją w jednolity fioletowo-czarny strój z niebieskimi elementami. Shuri posiada również nową fryzurę. Dla drugim zdjęciu możemy zobaczyć Okoye, której zbroja jest identyczna, jak w poprzednich filmach i jej wygląd nie odbiega od poprzedniego wizerunku tej postaci.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię i scenariusz Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright, Dominique Thorne, Winstona Duke’a, Angelę Bassett oraz Martina Freemana. Film zadebiutuje w kinach 11 listopada 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!