Cyberpunk 2077 – zafunduj sobie trudniejsze potyczki z bossami

Jakub Smolak
2023/02/13 12:00

Propozycja dla osób, które narzekają na zbyt niski poziom trudności.

Z pewnością wielu graczu miało zastrzeżenia do poziomu trudności w Cyberpunk 2077. Na pewnych etapach gra stawała się zbyt łatwa, a pojedynki z bossami mało satysfakcjonujące. Jeden z fanów gry postanowił to zmienić.

Cyberpunk 2077 – zafunduj sobie trudniejsze potyczki z bossami

Prosty sposób na podkręcenie poziomu trudności w Cyberpunk 2077

Modyfikacja Bosses Rebalanced jest dziełem użytkownika o nicku RalphModding, a jego pracę znajdziecie na platformie Nexus Modes. Modder postawił sobie za cel podkręcenie poziomu trudności podczas starć z bossami w Cyberpunk 2077.

Poprawki dotyczą trzech konkretnych walk, a ich bohaterami są Sasquatch, Oda i Adam Smasher. Modyfikacja powiększa paski życia wspomnianych wrogów oraz sprawia, że bardziej wymagające fazy walk następują wcześniej. Poprawki sprawią również, że ataki Ody będą trudniejsze do wychwycenia. Twórca modyfikacji zaznaczył, że zależało mu na tym, by wymusić na graczach odpowiednie przygotowanie się do starć, a intensywność potyczek powinna zmusić do skorzystania z wszystkich dostępnych środków.

Więcej informacji na temat moda oraz instrukcje jego instalacji znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Yarod
Gramowicz
13/02/2023 15:47
Gander napisał:

No, na razie spotkałem tylko Sasquatch i nie dałem jej rady, mimo kilku prób. Utrudnianie sobie starcia podpada pod masochizm.

Jeżeli mówisz o Vanilla to po pierwsze można w ogóle ją ominąć, po drugie jeżeli dobrze pamiętam wrażliwa jest na ogień i ogólnie ślepa jak pies (możesz ją zaatakować już na schodach, widać ją daleka, w 50% sytuacji nawet Cię nie zauważy, więc jeżeli masz broń która dodaje obrażenia od płomieni/granaty zapalające, plus jakieś hacki typu podpalenie i/lub oślepienie, to skasujesz ją bez trudu. Ja osobiście nawet do niej nie podszedłem tylko załatwiłem ją hackami i bronią na odległość. 

Inna sprawa, że miałem już dość wysoki poziom (w tym hacki) bo do Pacyfiki poszedłem na końcu.

Fakt, że autor posta ma rację, hacki są od pewnego momentu tak bardzo OP, że w zasadzie robi się aż nudno (pomijam, że zlecenie są w kopytko takie same i bardzo krótkie - szczególnie jak masz hacki)

Gander
Gramowicz
13/02/2023 12:20

No, na razie spotkałem tylko Sasquatch i nie dałem jej rady, mimo kilku prób. Utrudnianie sobie starcia podpada pod masochizm.