Cyberpunk 2077 HD Reworked Project już do pobrania. Twórca moda chwali się zmianami

Radosław Krajewski
2023/03/13 09:30
0
0

Modyfikacja jest już gotowa do przetestowania.

W przyszłym tygodniu podczas Game Developers Conference CD Projekt RED wraz z Nvidią zaprezentują technologię RTX Path Tracing, która zostanie wprowadzona do Cyberpunka 2077 w wersji na komputery osobiste. Jeżeli jednak już teraz chcielibyście zobaczyć lepszą oprawę graficzną w tym tytule, to swoją premierę miała już modyfikacja Cyberpunk 2077 HD Reworked Project od Halka Hogana, który podobny mod wciąż rozwija do Wiedźmina 3.

Cyberpunk 2077 HD Reworked Project już do pobrania. Twórca moda chwali się zmianami

Modyfikacja ulepsza jakość tekstur z podstawowej wersji gry, zachowując styl artystyczny, jedynie skupiając się na zwiększeniu rozdzielczości. Tyle jednak wystarczy, aby Cyberpunk 2077 wyglądał lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project w wersji 1.0 przerabia wiele tekstur otoczenia, w tym drogi, ściany budynków, elementy terenu, graffiti, roślinność i wiele innych obiektów.

Premiera Cyberpunk 2077 HD Reworked Project

Halk Hogan z okazji premiery swojej pracy wypuścił zwiastun, na którym przedstawia kilka zmian w grze względem oryginału. Cyberpunk 2077 HD Reworked Project pobierzecie z tej strony.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!