Recenzje gry Cult of the Lamb. Wszyscy są zachwyceni – to po prostu świetna gra

Maria Wawrzyniak
2022/08/11 08:45

Dziś – za kilka godzin – odbędzie się premiera gry Cult of the Lamb. Przyglądamy się więc pierwszym recenzjom produkcji studia Massive Monster.

Już dziś – 11 sierpnia – na rynku zadebiutuje wyczekiwana gra Cult of the Lamb od studia Massive Monster. Z tej okazji w sieci pojawiły się pierwsze recenzje tytułu i trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę dobrze. Poniżej znajdziecie zestawienie opinii z zagranicznych serwisów oraz krótkie podsumowanie.

Recenzje gry Cult of the Lamb

Krótko mówiąc, recenzenci są zachwyceni. Wygląda bowiem na to, że gra Cult of the Lamb jest po prostu świetna zarówno pod względem oprawy graficznej i dźwiękowej, jak i pod względem samej rozgrywki oraz pomysłu; tytuł najprawdopodobniej zapewni nam sporo godzin dobrze spędzonego czasu – zaraz obok solidnego wyzwania i teoretycznie nieskończonych możliwości.

GramTV przedstawia:

Praktycznie wszyscy oceniający zwyczajnie nie byli w stanie wskazać typowych wad. Produkcja świetnie łączy różne mechaniki, oferując graczom zaawansowane systemy zarządzania naszym kultem, a także osobny, typowo roguelike’owy segment. Nic, tylko brać i grać!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!