Wiemy, kiedy Crysis Remastered pojawi się na Steam. Będzie też zniżka

Wincenty Wawrzyniak
2021/09/08 17:00
1
0

Przedstawiciele studia Crytek ujawnili datę pojawienia się gry Crysis Remastered na platformie Steam – wówczas gracze mogą także skorzystać ze specjalnej zniżki.

Na oficjalnym profilu marki Crysis na Twitterze przedstawiciele studia Crytek ujawnili, że gra Crysis Remastered zostanie udostępniona na platformie Steam już 17 września bieżącego roku. Produkcja otrzymała już swoją stronę w sklepie Valve, więc wszyscy zainteresowani mogą dodać ją do listy życzeń.

Wczytywanie ramki mediów.

Dowiedzieliśmy się również, że z okazji premiery na Steamie twórcy zaplanowali specjalną promocję, która potrwa przez tydzień, czyli do 24 września. W jej ramach zakupimy Crysis Remastered z wynoszącą 20 procent zniżką. Co więcej, posiadacze oryginału będą mogli zakupić grę z jeszcze większą zniżką wynoszącą 30%. Jeśli wolicie natomiast zaczekać na premierę całej trylogii w postaci Crysis Remastered Trilogy, zestaw zadebiutuje 15 października na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Xbox One. Na pecetach będzie jednak dostępny wyłącznie w sklepie Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Renchar
Gramowicz
08/09/2021 19:55

Crytek od dawna to cień samego siebie żadnej gry single od kilku lat.