Crysis Remastered Trilogy z datą premiery i nowym zwiastunem

Mikołaj Ciesielski
2021/09/03 09:00
0
0

Odświeżone produkcje studia Crytek zadebiutują na rynku w przyszłym miesiącu.

Crysis Remastered Trilogy z datą premiery i nowym zwiastunem

Studio Crytek postanowiło nie trzymać dłużej w niepewności wszystkich miłośników serii Crysis i poinformowało, że Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje na rynku dokładnie 15 października bieżącego roku na komputerach osobistych (wyłącznie Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Twórcy opublikowali także nowy zwiastun, który prezentuje ulepszoną grafikę oraz możliwości kombinezonu, w który wyposażony jest protagonista. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Gracze nie będą musieli kupować całej trylogii, ponieważ druga oraz trzecia część będą także dostępne w sprzedaży jako osobne pozycje. To bardzo dobra wiadomość dla graczy, którzy w zeszłym roku zdecydowali się na kupno Crysis Remastered. Warto również dodać, że odświeżona trylogia serii Crysis otrzyma pełną polską lokalizację. Będziemy więc mogli cieszyć się zarówno rodzimymi napisami, jak i dubbingiem. Wyjątek stanowi wersja na Nintendo Switch, w której pojawią się wyłącznie napisy.

Zgodnie z zapowiedziami Crysis Remastered Trilogy na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X ma dynamiczną rozdzielczość między 1080p i 4K, która pozwoli zapewnić płynność animacji na poziomie 60 klatek na sekundę. Użytkownicy mogą także liczyć na wyższej jakości tekstury, ulepszone oświetlenie i efekty wizualne, a także bardziej dopracowane modele postaci, broni oraz otoczenia. Zainteresowanych zapraszamy do materiałów wideo, na których twórcy porównali wersje na Xboksa 360 i Xboksa Series X oraz PlayStation 3 i PlayStation 5.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!