Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion na pełnym emocji premierowym zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2022/11/30 07:30

Square Enix przypomina o nadchodzącym debiucie odświeżonej wersji hitu z PSP.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion na pełnym emocji premierowym zwiastunie

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami za niecałe dwa tygodnie na rynku zadebiutuje Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion – odświeżona wersja hitu z 2007 roku, który ukazał się wyłącznie na PlayStation Portable. Nic więc dziwnego, że Square Enix postanowiło przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji. Dlatego też japońska firma opublikowała premierowy zwiastun gry, w którym nie brakuje emocjonalnych scen i pełnych akcji starć z przeciwnikami.

Nowy zwiastun Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion przypomina o nadchodzącej premierze

W zwiastunie znalazło się miejsce zarówno na przerywniki filmowe, jak i fragmenty rozgrywki. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion prezentuje się w akcji i trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze. Widać, że twórcy włożyli sporo pracy w odświeżenie hitu z PSP. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion ma oferować „szereg ulepszeń”, w tym m.in. „w pełni odświeżone” modele 3D, a także udźwiękowione dialogi. Nie zabraknie też nowych aranżacji w ścieżce dźwiękowej. Deweloperzy podkreślają jednak, że historia przedstawiona w nadchodzącej wersji gry będzie całkowicie zgodna z pierwowzorem.

Na koniec przypomnijmy, że Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 13 grudnia 2022 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
kmicic66
Gramowicz
30/11/2022 17:02
Po FF VII Remake specjalnego wrażenia to nie robi, ale fanów gry to pewnie nie zniechęci do kupna.