Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion z datą premiery. Jest też nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2022/09/14 07:55

Odświeżona wersja hitu z PlayStation Portable zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion z datą premiery. Jest też nowy zwiastun

Zapowiedziana w czerwcu tego roku gra Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, czyli odświeżona wersja hitu z 2007 roku, który ukazał się wyłącznie na PlayStation Portable, doczekała się na wczorajszym Nintendo Direct nowego zwiastuna. Dzięki materiałowi zainteresowani mogą nie tylko sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji, ale także poznać dokładną datę premiery produkcji.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion zadebiutuje na PC i konsolach w grudniu

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 13 grudnia 2022 roku. Natomiast najnowszy zwiastun – jak wspomnieliśmy wyżej – pokazuje odświeżoną oprawę wizualną, która prezentuje naprawdę wysoki poziom. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Na koniec przypomnijmy, że Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion ma oferować „szereg ulepszeń”, w tym m.in. „w pełni odświeżone” modele 3D, a także udźwiękowione dialogi. Nie zabraknie też nowych aranżacji w ścieżce dźwiękowej. Fani mogą być jednak pewni, że historia będzie całkowicie zgodna z pierwowzorem, dlatego też twórcy określają swoją produkcję jako remaster, a nie remake.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!