Creed 3 otrzymał pierwsze plakaty. Potężny Jonathan Majors gotowy do starcia

Radosław Krajewski
2022/10/17 16:00
1
0

Czy Adonis Creed będzie tylko przetarciem dla aktora w starciu z Avengersami?

Warner Bros. rozpoczął promocję trzeciej części serii Creed. Na premierę poczekamy do wiosny przyszłego roku, ale wytwórnia już teraz chce zachęcić widzów do oczekiwania kolejnego starcia Adonisa Creeda na ringu. Z tej okazji do sieci trafiły dwa pierwsze plakaty promujące film w formacie IMAX. Na pierwszym z nich możemy zobaczyć, jak prezentuje się tytułowy bohater grany przez Michaela B. Jordana. Na drugim zaprezentowano postać, w którego wciela się Jonathan Majors, z którym Creed stoczy swój kolejny wielki pojedynek. Przypomnijmy, że Majors w Kinowym Uniwersum Marvela wciela się w Kanga, który będzie głównym przeciwnikiem w piątej części Avengers. Plakaty zobaczycie poniżej.

Creed 3 otrzymał pierwsze plakaty. Potężny Jonathan Majors gotowy do starcia

Szczegóły fabuły Creeda 3 nie są na razie znane. Reżyserem filmu jest Michael B. Jordan, dla którego będzie to debiut w tej roli. W obsadzie poza Jordanem znajdują się również: Jonathan Majors, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Wood Harris, Florian Munteanu, Selenis Leyva, Thaddeus J. Mixson, Spence Moore II, Mila Davis-Kent oraz Canelo Álvarez.

GramTV przedstawia:

Creed 3 zadebiutuje w kinach 3 marca 2023 roku.

Creed 3 – pierwsze plakaty

Creed 3 – pierwsze plakaty, Creed 3 otrzymał pierwsze plakaty. Potężny Jonathan Majors gotowy do starcia
Komentarze
1
Vito
Gramowicz
17/10/2022 18:39

sadzac po napisach na plakatach fabula moze dotyczyc kolejnego bekarta apolla albo jakiegos typa z sierocinca ktorego zna adonis.